Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számit igazán megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számit igazán megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg a barátnőm.. csak érdekelne!

2013. nov. 5. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
ha kecsével csinálod
2013. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Már az is megcsalás,ha ezen gondolkozol.
2013. nov. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az az igazi megcsalás, ha megkérdezed.
2013. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha gyk-n kérdést írsz ki a megcsalásról.
2013. nov. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

találka úgy,hogy partnered nem tud róla,vagyis randi.

akkor is ha nem történik semmi.

2013. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra már az megcsalás ha valaki párkapcsolatban van és nem a partnere ,hanem egy 3 .fél iránt kezd el gyengéd érzéseket táplálni . Még akkor is így vélem ,hogyha fizikailag még nem volt köztük semmi .Ha már más irányába vannak érzések ott nagyon nagy a baj ... :/
2013. nov. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Persze hozzá tenném vannak olyanok ,akik képesek érzések nélkül is szexuális kapcsolatot létesíteni valakivel ,miközben a párja otthon várja stb ... Na az ilyen "emberekről" megvan a véleményem ... :/
2013. nov. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy férfitől egy válasz? Hm? Vagy az ilyen kérdést csak a csokifagyizabálók válaszolják meg?
2013. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én utálom a csokifagyit ha ezzel a jelzővel illetted volna meg a nőket. (Bár ez tipikus érettlen beszólás :D) Az hogy egy nő mit talál megcsalásnak igencsak sokat segíthet neked, hisz gondolom a te párod is nő, valószínüleg hasonlóan gondolkodik mint a többi nőtársa.

De egy valódi férfi is ezeket a válaszokat adná, nem egy férfival beszélgettem már erről és ugyanezeket mondta. Ha szerelmes vagy egy lányba tegyük fel, mi az amit még nem tartanál tőle megcsalásnak? Szerintem ha ebből indulsz ki, akkor tudni fogod a határt. :)

2013. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!