Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egyszer megcsalt, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer megcsalt, akkor máskor is megfog?

Figyelt kérdés
1.5évet jártunk.Ő volt az első,mindenben.Imádtuk egymást,minden hibátlan volt.Nem jártunk bulizni mert ment a féltékenykedés de megbeszéltük és inkább letettünk róla.Mindig szikla szilárdan megbíztam benne.a 1.5év alatt talán a 3.volt hogy a barátnőmnél aludtam.Mondtam menny bulizz haverokkal egyszer te is lazits.Elment berúgott nagyon és azzal a nővel csókolozott,akit én sosem bírtam,és mindig is mondtam neki hogy mi a véleményem róla,de ő azt mondta csak haver.Másnap egyből elmondta zokogott hogy szeret és nem akarta.Irogat hogy adjak neki esélyt.Nekem a csók is megcsalásnak számít.Nem hogy kivel mit csinál hanem az elvek,hogy más nővel semmit.szerintetek?

2013. okt. 28. 14:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
havrját kértem mondja el az igazságot és elmondta de nagyon hárított hogy részegek voltak nagyon.ennyit a haverokrol.szeretem de jelenleg úgy érzem jobbat érdemlek.2hetet adtam magamnak..és mi lesz ha mégegyzser piál.lehet megtudok benne még bízni csak a kérdés akarok e :/
2013. okt. 28. 14:40
 12/19 NyolcOne9 ***** válasza:
Figyelj, eleve korlátoz. Ő féltékenykedik, erre meg is csal. Azonnal ki kéne dobni.
2013. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Én leírom a saját történetem hátha segít.


Én egyszer MAJDNEM megcsaltam (nem fejteném ki, hogy volt ez a majdnem megcsalás, a lényeg annyi, hogy közel jártam hozzá, de nem történt semmi komoly).. de olyan rosszul éreztem magam, hogy elmondtam neki mindent. Haragudott rám, nem tudott bennem bízni, de hamar megbocsátott. Mivel nem éreztem a tettem súlyát, ezért megint elkezdtem találkozgatni a sráccal. Aztán megint bevallottam mindent. Ezután már szakított velem. A pokolban voltam, úgy hiányzott, megbántam mindent, azóta kétszer is meggondolom, hogy miket csinálok. Részegen tényleg kicsit gátlástalanabbak vagyunk, de arra nem lehet fogni.


Ezt csak azért írtam le, hogy szerintem megbocsátható, DE! húzd egy kicsit. Látod, a barátom is először hamar megbocsátott, nem tudtam mit veszíthetek és megint elkezdtem találkozgatni a sráccal, másodszorra már szakított velem, na utána eszembe nem jutott, hogy bárkivel bármit is csináljak. Ha keres, ne írj, ne válaszolj, ha beszélgetni próbál légy passzív. Ne bunkó, csak passzív. Hadd érezze a súlyát annak, amit tett és hogy elveszíthet.

2013. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én mondtam hogy 2hétig semmit nem akarok meg ilyenek csak gondolkozni. Az is a baj a kapcsolatban hogy nincs közös érdeklődés és komoly zenésznek tanulok.Ő gimmnazista aki rappet hallgat és fikázza a munkám...sok a gondolkodni való..:/ nem tudom..
2013. okt. 28. 14:53
 15/19 A kérdező kommentje:
ja és azon is kiakadtam hogy miután megcsalt másnap követelőzött hogy most döntsem el hogy akarom e őt vagy nem..mert ha szeretem akkor 2nap bőven elég.ez kicsapta a biztosítékot,de szerintem csak azért mondta mert kétségbe volt esve meg bepánikolva...
2013. okt. 28. 14:55
 16/19 anonim ***** válasza:

Én pontosan ezért nem iszok. Mert mindig más idiotizmust és meggondolatlanságot váltott ki belőlem. Az ivás nem mentség de az, hogy őszintén bevallotta és bánta enyhítő körülmény.

Engem anno egy bulin az egyik haverom csaja megcsókolt amikor felé fordultam és csak a józanságomnak köszönhettem, hogy azonnal leállítottam. Vannak ilyenek.

Jelen esetben csak te szabhatod meg a megbocsájtásod feltételeit ezért ne engedj neki, hogy a végén ő legyen felháborodva a túl sok várakozás miatt.

2013. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megtiltja, hogy társasági életed legyen, de ő megcsal. Kevés közös van bennetek, nem tartja tiszteletben, ami neked fontos. És ő követelőzik, miután vétett ellened. Én nemcsak kidobnám, de a lehető legmegalázóbb módon tenném. Vagy legalább erre az utolsó parancsra, hogy döntsd el, kísértést éreznék, hogy azt mondjam: ha azonnal döntenem kell, akkor nem.
2013. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A részegség nagyon szar kifogás. Én is voltam részeg, mégse csaltam meg a férjem.


Egyébként igen, én azt vallom, hogy ha egyszer megtette, meg fogja újra, max óvatosabb lesz, hogy ne tudd meg.


Aki megcsal az nem szeret. Így értelme sincs együtt maradni.


27/N

2013. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
ma véglek szakítottunk és barátok probálunk maradni köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 28. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!