Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egyszer megcsalt, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer megcsalt, akkor máskor is megfog?

Figyelt kérdés
1.5évet jártunk.Ő volt az első,mindenben.Imádtuk egymást,minden hibátlan volt.Nem jártunk bulizni mert ment a féltékenykedés de megbeszéltük és inkább letettünk róla.Mindig szikla szilárdan megbíztam benne.a 1.5év alatt talán a 3.volt hogy a barátnőmnél aludtam.Mondtam menny bulizz haverokkal egyszer te is lazits.Elment berúgott nagyon és azzal a nővel csókolozott,akit én sosem bírtam,és mindig is mondtam neki hogy mi a véleményem róla,de ő azt mondta csak haver.Másnap egyből elmondta zokogott hogy szeret és nem akarta.Irogat hogy adjak neki esélyt.Nekem a csók is megcsalásnak számít.Nem hogy kivel mit csinál hanem az elvek,hogy más nővel semmit.szerintetek?

2013. okt. 28. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem, adj magadnak, egy hetet, hogy megnyugodj, aztán menj vissza hozzá. 1.5 évet nem lenne jó csak úgy eldobni.
2013. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mivel valószínűleg ezt részegen tette józanul nem ismételné meg, és el is mondta, azt jelzi, hogy bízik benned, és nem akar titkolózni. Nem valószínű, hogy újra megtenné. Persze ha részegen csinálta legközelebb mi lesz? És itt jönnek be a haverok. Legközelebb figyeljenek oda rá, és akkor mehet velük nélküled, nem lesz baj.
2013. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A pia nem mentség semmire. Aki 1x megteszi, az később is megfogja. Ez csak egy bemelegítő csók volt... Egy biztos, a kapcsolat alapja a bizalom...ezek után megtudsz benne bízni?
2013. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Tudom, hogy megalázó, és teljesen megértelek. De adj neki még egy esélyt. Ha tényleg szeret, soha többé nem fog előfordulni. Nehéz elfogadni, de ha te is szereted, kínzás lenne nélküle.
2013. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát, azért egy részegen elkövetett csók még nem a világ. Én először azt hittem, hogy le is feküdtek és viszonyuk is volt...


Így talán adnék még egy esélyt neki, de ha még egyszer ilyent csinál, dobnám.

2013. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mit fog meg?
2013. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Részegen mindenki csinál hülyeségeket...Elvben én is hasonlóan gondolkodok és csípőből azt válaszolnám, hogyha 1x megcsalt, akkor máskor is megfog, de ez mégis csak egy csók...Ráadásul részegen.Lehet, hogy csak a pia miatt volt, szóval én adnék neki még egy esélyt a helyedben. :)
2013. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 NyolcOne9 ***** válasza:
89%

"1.5 évet nem lenne jó csak úgy eldobni."


Miért nem lenne jó eldobni? Kit érdekel, hogy másfél év vagy másfél hónap? Megcsalták. A megcsalás pedig bűn. Ki kell tenni a szűrét. Szar érzés lesz, de ez a helyes. A részegség sosem volt enyhítő körülmény és nem is lesz. Nem is tudom miért hangoztatják egyesek. Senki nem fogott fegyvert a fejéhez, hogy igyon vagy, hogy smárolja le azt a csajt.

2013. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Adj neki esélyt. Ennél sokkal neccesebb dologbn is adnak esélyt.
2013. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A féltékenykedésével együtt már szakítóok.
2013. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!