Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy viselkedjek egy kollégámm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek egy kollégámmal, aki többet szeretett volna a barátságnál?

Figyelt kérdés
Kb. egy hóonapja dolgozom az új munkahelyemen. Az egyik kollégámmal jártam munkába autón, mivel még nincs saját kocsim. Jól kijöttünk, vicces szórakoztató fiú, van családja (feleség plusz két gyerek), nekem is van barátom. Az egyik alkalommal, mikor jöttünk haza munkából, leállt egy mellékúton és megcsókolt, mondtam neki, hogy hagyja ezt abba , mert neki is van családja és nekem is van barátom. Mikor hazaértem, irt üzenetet, hogy haragszom-e, mondtam nem, aztán kérdezte, hogy máskor is megyek-e még vele munkába, mondtam lehet. Másnap munkában viszont furcsán viselkedett, szinte levegőnek nézett. Szerintetek hogy kéne viselkednem ilyen helyzetben?Menjek vele máskor is munkába vagy inkább ne?

2013. szept. 8. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkabb ne.
2013. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátodtól kérdezd meg. Neki még nem mesélted.
2013. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!