Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Volt egy pasim egy évig. Szakítottunk márciusban, de együtt dolgozunk, minden nap találkozunk. Nem volt egyszerű kapcsolat, mert van egy élettársa, akihez természetesen viszament. Persze hittem neki, hogy milyen rosszul élnek. Belefutottam sajnos, ez az én hibám volt, szerelmes lettem. Na mindegy, nem volt könnyű, de most már van nekem is egy normális kapcsolatom. Mikor szakítottunk látványosan került, most meg megint állandóan jópofizik velem. Pl. legutóbb arra volt kíváncsi, hogy kettesben voltunk-e nyaralni. Ha rossz a kedvem, megkérdi rá haragszom-e vagy valami baj van? Nem akarok vele összeveszni, mert munkahelyen vagyunk, de nem akarok vele kedves sem lenni. Néha gyúlölöm, annyira aljas dolgokat mondott szakításkor, nem hittem el, hogy férfi ilyemelet tud mondani egy nőnek. A koleganőm aki tudott rólunk azt mondja, azért viselkedik így, mert túl jól vagyok, és irigyli. Legjobb lenne külön dolgozni, de én miatta biztosan nem lépek ki. Szóval hogyan viselkedjek vele?

2013. aug. 4. 05:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen állás, mert nem minden munkahelyen olyan gyakran futnak össze az emberek
2013. aug. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!