Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek a kollégámmal?

Hogy viselkedjek a kollégámmal?

Figyelt kérdés

Multinál dolgzunk,iroda,tizenpáran vagyunk,sok férfi,kevés nő.Nemrég kerültem ide,előtte ugyanitt,de más osztályon dolgoztam.Egyik kolléga folyamatosan bókolgatott,napi dolgokról emaileket váltottunk,és persze a munkát is emailen,hiába 5méterre ül (mással is emailben,hülye szokás).

Tudja hogy van párom,többször le is irta hogy sosem rombolna szét egy kapcsoaltot se.De a szeme nem ezt mondja,azzal nem tud hazudni,bár rövid idő alatt,de sikerült annyira megismerni,hogy tényleg nem tenne semmit.

Folyton megdicsér,hogy ma is milyen csinos vagyok,meg hogy nézni szabad,stb

De rossz nézni.Probálok nem félreérthető lenni,de sajnálom kicsit.

Helyes,de önbizalomhiányos férfi,nem tudom hogy segithetnék,hogy közben ne értse félre se.

24/N


2011. jún. 1. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Akármit lépsz, azonnal félreérti valaki. Vagy ő, vagy a többi kolléga, vagy a párod. vagy mind egyszerre. Tartsd a tíz lépést, és kész. Neki is az a legjobb, ha nem zavarod össze, hanem tartod a távolságot, határozottan, egyértelműen viselkedsz.
2011. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem kezdetekben mellőzd a nem munkával kapcsolatos e-maileket. Ha nem vágja, h mi van, akkor kíméletesen mondd meg neki, h feszéjez ez a nagy figyelem és, h te nem táplálsz iránta mélyebb vonzalmat, mint egy rendes kolléga iránt. Ilyen embernél szerintem már a barátság gondolatát sem szabad felvetni, mert az reményt ad neki. Mondd még, h reméled, h hamarosan együtt látod vmi szép lánnyal.
2011. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

egyértelműen mondtam neki,hogy senkinek nincs esélye,nemsokára férjeh menni készülök.

Ő ezt tiszteletben is tartja.


csak rossz látni,és nemtudom...

2011. jún. 1. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:
ismertesd össze pár barátnőddel, hátha összejön valakivel :)
2011. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a te dolgod megoldani a problémáját, nem kell sem sajnálnod, sem segíteni rajta. Kicsit túlzó, de ezzel az erővel minden pasitól elnézést kérhetnél az utcán, aki utánad bámul, azért mert jól nézel ki, de már foglalt vagy.

Őszintén szólva nem is értem egészen a kérdésedet; a kollégád pontosan tudja mi a helyzet, nem kacérkodsz vele, nem viselkedsz félreérthetően. Foglalkozzon a munkájával, azért fizetik, nem azért, hogy vágyakozva bámuljon téged.

2011. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!