Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak/nők akik megcsaltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/nők akik megcsaltátok a párotokat, miért tettétek?

Figyelt kérdés
nem kaptatok meg valamit párotoktól, szórakozásból, mert részegek voltatok vagy miért...?

2013. jún. 19. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne..

én erre tudok gondolni :

részegség, felelőtlenség, vagy nem jelent semmit nekik egy párkapcsolat.

2013. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nem törödőtt velem már olyan sokat. Szexuális téren, meg máson is. Nem töltöttünk sok időt együtt. De ém szakítottam vele nem csaltam meg.
2013. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kaptam meg valamit, nem elég aktív szexuálisan, ha van szex, az sem kielégítő, keveset beszélgetünk, nem érdeklem őt, a gyerekek miatt együtt maradunk, egyéb szükségleteimet pedig kielégíti más. Ennyi. (Nő vagyok.)
2013. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szex vagy gyengédség hiánya.
2013. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A változatosság gyönyörködtet.
2013. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A volt páromat csaltam meg, a jelenlegit nem. Nem figyelt rám, elhanyagolt, én pedig "összecsuklottam", amint jött valaki, aki megmutatta hogyan kell szeretni. Egyébként végig is gondoltam utána, hogyha ez ilyen könnyen ment egy harmadik félnek, akkor lehet nincs már miről beszélnünk.

Azonnal bevallottam és bár az exem megbocsátott volna nem sokkal később véget vetettem a kapcsolatunknak.

Egyszerűen nem volt elég és hiába mondtam neki el 5 nyelven kb, hogy mi hiányzik, süket fülekre talált. Nem állítom, hogy ez volt a legjobb megoldás a dolgok lerendezéséhez, de ez van.

2013. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az még a jobbik eset, ha szólnak, hogy valami nem oké mielőtt megcsalnának. Sokan nem is szólnak a problémákról.
2013. jún. 19. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Azzal nem tudok azonosulni. Így is nehezen számoltam el a lelki-ismeretemmel, amiért nem szakítottam vele akkor, amikor már láttam, hogy baj lesz, de így alakult és végülis nem bánom hogy vége lett. A jelenlegi kapcsolatomban is vannak problémák, de már teljesen máshogy szemlélem a helyzetet.
2013. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ember nem monogám, mindig a jobbat választja... Ez van.
2013. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

régebbi kapcsolatomban csaltam meg a barátomat,még az első hónap végén. Nem voltam szerelmes, de akkor ez még nem tudatosult bennem. Csak az volt gyanús, hogy nincs bűntudatom. 10 hónappal később, szakításkor jöttem csak rá, hogy sose voltam belé szerelmes.


A férjemmel vagyok most már 3 éve, őt sose csaltam meg. Nem tudnám, mert szeretem.


Aki szereti a párját, az nem csalja meg! A többi csak kifogás! Ha gond, van előbb meg kell beszélni! Ha elhanyagolás van, és erről beszél a pár, de nem történik változás, akkor meg szakítás legyen, ne megcsalás...


27/N

2013. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!