Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félnivalóm?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt.Van egy volt osztálytársa akivel még a kapcsolatom előtt jóval részegen smárolt. Szerintem a csajnak nagyon bejön. Volt hogy ott aludt nála (mert van lakása a barátomnak) egy másik fiúval (aki úgy szint a volt osztálytársa) persze másik szobában..... A barátom szerint nem szép a lány és csak barát ként tekint rá és sok mindent megoszt vele és véleménye szerint a "barátnője", de basszus egy fiúnak egy barátnője legyen és az én vagyok elvileg..... nincs más még ha nem is abban az értelemben. Ma is egy légkörben iszogatnak és dumálnak elvileg a volt osztályból pár emberrel. Vajon van mitől tartanom? Mit gondoltok a helyzetről? (Bocsi ha kicsit zavaros)

2013. márc. 22. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

egy kicsit zavaros..gondolom oszttalálkozón van

ha bízol benne nincs mitől tartanod

2013. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem osztálytalálkozó mert szokott lenni ilyen időnként és az a csaj is mindig ott lebzsel úgy hogy a többi kb csak fiú és ő ott egyedül a lány.
2013. márc. 22. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor ez az összejövetel talán egy orgia előjátéka lehet:D
2013. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, 2 lehetőséged van, vagy nem foglalkozol vele, hagyod szépen hogy azt csinálja amit akar, és akkor békesség van.

B variáció, féltékenykedsz, valószínűleg ok nélkül, aztán a srác megunja és kiteszi a szűröd.

2013. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

5! egyet értek

igaz benne van a csajnak bejön, ez ellen semmit nem tudsz tenni N

2013. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NEked nem pusztán az a bajod, hogy a pasidnak ne legyenek "havernői", hanem egyáltalán nem is beszélgethet lánnyal.


A mai sörözgetésben lényegében az összes fiú? Aztán szerencstélen pasid tehet róla, hogy a csaj ott van? És egyébként is, ha ő hívta akkor mi van?!


Az egyik baráti társaságomban ott van az exem. 2 hete hívott, hogy mikor megyek már megint velük valahova, mert rég láttak engem.

A párom meg néha találkozik az exével, akivel nem mellesleg 1 évig együtt voltak. Na bumm. Ismerem a sztorijukat és még az exre sem vagyok féltékeny, nemhogy másra.

2013. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és a találkozást úgy értem, hogy kettesben kávézni mennek délután.
2013. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!