Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg minden második nő a pasiját?

Figyelt kérdés
Ha nem elhanyagolásról van szó,és a csaj pasija normális és rendes.

2013. jan. 23. 00:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam neten egy érdekes képet, de sajnos igaz: Magyarországon ha a k.rvák világítanának, éjszaka olyan fényes lenne, mint Las Vegas. :D
2013. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

szerintem is hülyeség hogy minden 2. csaj csal...

én sem csaltam meg sose a párom, mert egyenes a gerincem...

de persze nem tagadom, elég sok olyan lány van, aki megcsalja a barátját...és meg is lehet nézni hogy kik azok: elkényeztetett, maguktól elszállt, a ló túlsó oldalára esett, plázacica és még sorolhatnám. Ezt abból gondolom hogy a környezetemben nem egy ilyen lány van és köztudott hogy milyenek...és érdekes olyan lányról meg még nem hallottam hogy megcsalta volna a párját aki a felsorolt tulajdonságok ellenkezőjével rendelkezik, én is ebbe a kategóriába tartozok...ha téged is megcsaltak akkor gondolkozz el és keres máshol bnőt...

2013. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Miert van ennyi idiota kerdes?? :D Mi az h minden 2.? ezt meg milyen statisztikabol szedted? :D
2013. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Hagyatok a statisztikáitokkal.Igen,sajnos minden 2.nő szakadt ribi :(


Igen utolsó előtti akiket leírtál,azok a kur.vák,azok köztudott milyenek,hülye aki azokkal összejön.Aki nem néz ki úgy az hűségesebb,bár sajnos egyre több visszafogott csajról derül ki,hogy kur.va meg hogy hűtlen.

2013. jan. 23. 18:28
 25/32 A kérdező kommentje:
21-es ez igaz :D :D Jót röhögtem :D Sajnos a külföldiek is rajtunk,és ehhez a magyar nők is angyban hozzájárulnak.Külföldiek is tudják hogy itt sok kur.va van,nem csak hivatásosak!
2013. jan. 23. 18:29
 26/32 anonim válasza:
51%

Szerintem nem megcsalásról van szó, hanem szeretethiányról.


Amikor egy nő azt mondja, hogy "egyedül van", vagy "nem figyel rá senki", akkor arról beszél - csak rejtve -, hogy szexelni akar.


Mivel a férj/pasi már k*rva unalmas, akkor kell egy új farok, ami csak olyan címszó alatt szerezhet meg, mint "szeretethiány", "nemtörődés", "magányosság", stb.


Tehát a nők nem k*rvák, nem megcsalnak, hanem "szeretethiányosak". Ugye!? ;-)

2013. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Miért kell nőgyűlölőnek lenni? :D Szerinted csak itt ribanckodnak Magyarországon??

Gondolom, hogy azért csalják meg, mert valamit nem kapnak meg, ez általában olyasmi, amit régen megkaptak, viszont az idő múlásával megváltozik a pasi.!! Ezt csak ti tudjátok, miért csináljátok, de szerintem egyszerűen nem voltatok őszinték, és nem magatokat adtátok az elején..

Persze nem mindegy, hogy egyszer megcsalja, amíg még jár a barátjával, majd a másikat választja végül (mert amit fönt írtam, erre vonatkozik) vagy az, hogyha valaki folyamatosan csalja, tehát több vasat tart a tűzben egyszerre, azt nem értem miért van..

2013. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nem csak itt,de itt van a legtöbb ribanc :(

Azt sem értem egyszer minek csalja meg valaki.Tehát,ha egy nő szeretethiányos akkor fa.szhiányos?Ennyit a női lélek rejtelmeiről,büdös nagy kur.va a legtöbb ha ez igaz.

Ha egy nő szeretethiányos akkor miért nem dobja ki a paliját,mert bas.sza át és miért bas.szatja meg magát mással?Nehogy már ez természetes legyen.

2013. jan. 24. 17:16
 29/32 anonim ***** válasza:
Ott a pont kérdező!
2013. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. jan. 25. 01:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!