Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
7 hónapos kapcsolatom van..és távkapcsolatban vagyunk..eddig nagyon jól kijöttünk..de pénteken egy buliban összekeveredtem egy fiúval..eléggé jóé elvoltunk (csak csók volt) és hát kicsit jobban csókolt mint a barátom..a barátom nagyon féltékeny típusú..és nem tudom magamban tartani..de nem akarom elveszíteni sem.. elmondjam neki? :S L/19

2012. okt. 7. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Miért akarnál a barátoddal maradni, ha nem is szereted?
2012. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd mert különben hazug vagy..
2012. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Ne mond el. Feküdj le vele, aztán mond el.
2012. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

személyesen mond el neki,hisz ez elég nagy csalódás lehet számára,ha szeret.


Ha te is szereted akkor ne csinálj ilyet mert fordított helyzetben milyen érzés lenne számodra,gondolj csak bele.

2012. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha ez egy egyszeri elszigetelt eset, akkor szerintem ne mondd el, de érdemes elgondolkodni, hogy meddig lehet úgynevezett távkapcsolatban élni anélkül, hogy másra vágynál. Szerintem sokáig nem. Az embernek arra van szüksége, hogy lehetőleg napi szinten együtt legyen a párjával. Mondjuk ha változtatni akarsz a helyzeten, akkor helyesbítek, akár el is mondhatod, lehet hogy kiugrasztja a dolgokat ebből az állapotából. Itt eldől, mennyire mély a kapcsolatotok, mert szerintem egy csókot meg lehet bocsátani ilyen helyzetben.
2012. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megtetted, vállald a következményét szerintem. Mond el, legalább tiszta a lelkiismereted. Egyenes voltál. Ezt fogja értékelni a barátod, ha a másikot nem is.
2012. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!