Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megfog csalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megfog csalni?

Figyelt kérdés
A barátomnak szülinapi bulija lesz, a szórakozó helyes részre alapból nem tudok menni mert apukám nem enged mivel másnak korán kell kelnem családi okokból kifolyólag. Viszont az iszogatós részére elmehetnék csak a barátom azt mondta hogy ne menjek mert nem tud olyan felszabadultan inni ha én is ott vagy....de már 7 hónapja együtt vagyunk szóval nem értem miért kéne az ilyet szégyellnie. A lényeg hogy nem tudom ez miért lehet mert félre akar lépni vagy nem akarja hogy taccson lássam......Szerintetek?

2012. szept. 28. 18:26
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
65%
ha nagyon beb*szik úgyse fog megcsalni.egyszerűen nem is állna fel neki.
2012. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, be akar rúgni, de nagyon...gondolom nem akarja hogy lásd. De ha naki ez a jó buli hogy jól berúg...akkor elég éretlen a pasid
2012. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsal akkor nem veszítettél semmit. Csak megszabadultál egy hűtlen embertől. Amúgy egy jó kapcsolat alapja a bizalom.
2012. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne csak pár napja volt egy kis feszültség köztünk bár azokat már megbeszéltük. Engem azzal is megcsalna ha mással smárolna. Meg ő is mondta hogy nem csalna meg mert nem érdemlem meg hogy valaki ezt tegye velem.
2012. szept. 28. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
felszabadultan akar bulizni vagyis csak nyűg lennél ott :D lehet több oka is.... de ha megcsal majd max kiderül nem ?:D no para
2012. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi, csak egyszer minden férfinak be kell úgy rendesen rúgni. Én is megtettem annak idején, a 70-es évek végén. Azóta sem voltam mégegyszer annyira beb@szva. Ha csak fiúk társaságában csinálja, akkor okés.
2012. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:
100%

Ne a megcsaláson aggódj, hanem azon, amit mondott:

"zt mondta hogy ne menjek mert nem tud olyan felszabadultan inni ha én is ott vagy.."


Szóval te valami mumus vagy a szemében!?

Úgy mellesleg, ha egy pasinak az a nagy élmény, hogy felszabadultan iszik....

2012. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!