Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Véleményetek az életemről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek az életemről? Járt már valaki hasonló cipőben, mint én?

Figyelt kérdés
Ellaposodott házasság, felrázni nem lehetett. Csak jött, kedves, törődő csinos pasi. Újra nőnek éreztem magam. Az Ennek 6 éve. Kapcsolatunk minden fázisát átéltünk. Szerettünk, lelkiismeretfurdalás. Nem találkoztunk. Mégis egymás mellett kötöttünk ki. Az otthon maradtat tiszteltuk annyira, h. nem akartuk megbántani. Igy lett teljes az életem. Férjemmel és a titkos kapcsimmal. Csakhogy 1 hete majdnem lebuktunk. Azóta nincs. Félnék vele most talizni, de félhetnénk egyutt is. Legalább egy mail.

2012. márc. 2. 17:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Most tulajdonképpen kit féltesz?

A férjedet, akit lelkesen csalsz? Pár hónapig, talán fél évig lehet, hogy búslakodna, de előbb összeszedné magát és simán találna magának új nőt, ne aggódj. A pasik kapósabbak idősebb korukban, szóval őt nem kell féltened. Amúgy is kellőképp meggyűlölne, mert megcsaltad és ez segít neki majd továbblépni.

A gyerekeidet? Mert mitől? 2 kisgyerek lehet maximum. Előbb megszokják az egészet, minthogy te észrevennéd. Egyébként sem arra van szükségük, hogy anyu meg apu ridegek és távolságtartók legyenek egymással, hanem, hogy mindkettőjük szeresse őket. Ezt lehet elválva is.

Szóval már csak az maradt, hogy saját magad félted.

Hogy egyedül nem lesz annyi pénz, meg luxus mint így családosan? Hogy talán a szeretőnek mégse annyira kellenél majd elváltan 2 gyerekkel? Hogy talán a férjed ezerszer boldogabb lenne válás után, mint te ?

Vagy mi az úristen akadályoz téged mégis?

2012. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A gyerekek nem látnak rideg szuloket,sem veszekedéseket.A férjem iránti szerelem régóta átalakult szeretetté...s ne jojjetek azzal a szoveggel,h. akit szeretunk,nem csalunk meg.Majd ha 4o évesek lesztek,rájottok h. a mokuskerék ellaposít de ossze is kot.Férjemet ne féltsétek, o biztos érez valamit,de azt is megmondta,neki más nem kell.Ugye most azt mondjátok,ilyen nincs.De van.Azt,h.máshol kerestem..o is tudja titkon,h.sajna o is tehet róla.De orvoshoz el nem menne.A dolgok sokszor nagyon osszetettek...
2012. márc. 2. 19:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Most minket akarsz más belátásra bírni, vagy magadat mentegeted?

Egyáltalán miért tetted fel a kérdést, ha szerinted úgysem értjük/tudhatunk erről a helyzetről semmit?

2012. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem mentegetem magam.Tudom,h.ez nem szép dolog.Lelkiismeretfurdalásom is van.De ti se konnyítetek meg .Azt kívánom,sose legyetek ilyen helyzetbe.
2012. márc. 2. 20:01
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Lelkiismeretfurdalásod van. Csalod a férjedet, hat éve. Miért nem válsz el?
2012. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én jártam!


de a másik oldalról! Én voltam a pasi. :) a szerető ugymond de idővel sokkal több lettem..


neki 1 kisgyermeke volt ,és nem voltak házasok, és 2 évig ment ez köztünk de mindig szexről szólt, sőt a legtöbb esetben nem is arról, ugyanúgy voltunk mint egy pár ugyanazokat csináltuk, és tettük, csak őszinték voltunk, és megvolt a bizalom, és 2 év után elhagyta a párját!


Féltem bevállalni egy gyermeket, de végül belementem nem törődve a családom véleményével, szülőm, testvér stb...azért mert szerettem, és azért vártam ennyit mert biztosnak kellett lennem abban h ő is szeret!

2012. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mindenekelött egy kicsit megrtelek,hiszen n is szunnyadt hazassagban eltem jo par evig,ferjem sosem volt otthon mindig egyedul voltam a gyerekekkel,depresszios lettem s a vgn meg az letemet is el akartam magamtol dobni! Ne hazudj tovbb a ferjednek s magadnak sem! Vald be mit tettl,bnd meg bünöd s tegyl meg annak rdekeben mindent hogy gyermekeid normalis csaladban nöljenek fel s ti is boldogok legyetek a frjeddel! Hidd el a kt rossz közül valaszthatod a kevsb rosszat,ha elmondod mit tettl,mint hogy lebuksz! Az sokkal rosszabb!
2012. márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Húha, itt most nagyon el lett intézve a kérdés, egyszerű, egyértelmű válaszokkal.

Sajnállak, mert olyan helyzetbe kerültél, amit végsősoron neked kell majd megoldani. Nem fogja - és amint a mellékelt ábra mutatja, nem is akarja - senki levenni a terhet rólad, ha beszélsz róla, te leszel a pária, a ribanc és az összes többi hasonló korhatáros jelző. Márpedig, ha otthon boldogok vagytok, a gyermekeket nevelitek, a férjedre örömmel nézel rá (bocs, itt nem a bullshit megkönnyebbüléses válaszod számít, hanem az a rész, amikor tényleg magadba nézel, és kikutatod, mi csillog a szemedben olyankor), ha az életed nyolcvan százaléka a családodról szól s boldogságodnak is nagyobb része, akkor nem mondom, hogy válj el. A szerető ideiglenes állapot, hormonok űznek ésatöbbi, de majd elmúlik. Most félsz, hogy ott fog hagyni téged, nem érted, miért nem válaszol, ez normális, jó lenne, ha összekapnád magadat. Döntsd el, mit akarsz, és ha eldöntötted, ahhoz tartsd magadat: akarod-e a másikat a családod romjain keresztül is (az ám, a tisztességes út), akarod-e a családodat lelkiismeretfurdalás és kockázat nélkül (semleges neműen), vagy vállalsz lelkiismeretfurdalást, s azt, hogy igazából ezt a terhet rólad le senki nem veheti, és egy korlátozott kapcsolatot azzal a férfival (két szék közé). Lehet, hogy most az eltávolodás félelme beszél belőled, lehet, hogy nélküle is tud kerek lenni az élet, talán a férjed is tudna kedvesebb és odafigyelőbb lenni (hiszen valaha ő volt az Ő, aki körül csillagok forogtak, nézz rá, még most is Ő az, és szeretné, s tenne is érte, te hajlandó vagy, akarsz, van benned energia, hogy te is tegyél érte?).

Kik vagyunk mi, hogy megítéljünk, csak tanácsot kértél, és ismeretlenül kaptál is sok szépet.

Mit tegyél most?

1. ne akaszkodj senkire, várj türelemmel, fog majd írni

2. gondolkodj el, hol vannak az örömeid, mi az, amire vársz a napban. Keress többet a családodnál, a fehér életben s kevesebbet az éjszakában

3. ülj le magaddal, és kérdezd meg csendesen: mit vállalsz el, mi az a lelkiismeretfurdalás, amivel élni tudsz vagy akarsz még. Ha a küszöb alacsony, valakitől el kell válni, de mindent úgysem lehet megszerezni egyszerre, felnőtt ember vagy, van választójogod

4. mozdulj lassan, ha ugrani nem tudsz, válaszd ki, merre mész, és óvatos mozdulatokkal kormányozd arrafelé magad (ha lehet, a család felé). Nem kell egyszerre lezárni a másik irányt, de csalinkázni, bizonytalan nyomvonalon futni csak óvatosan, mélyek az árkok, s fák is jönnek néha szembe.


Keresd az örömödet: de magad döntsd el, hol s mennyire. S ha eldöntötted, vállald fel, magadnak felelsz elsősorban, utána a családodnak, s legkevésbé nekünk, trolloknak.

2012. márc. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
73%
Nem elég hogy R*BANC vagy még meg is kérdezed hogy van-e valaki aki ekkora R*BANC rajtad kívül?!!!!
2012. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!