Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Véleményetek az életemről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek az életemről? Járt már valaki hasonló cipőben, mint én?

Figyelt kérdés
Ellaposodott házasság, felrázni nem lehetett. Csak jött, kedves, törődő csinos pasi. Újra nőnek éreztem magam. Az Ennek 6 éve. Kapcsolatunk minden fázisát átéltünk. Szerettünk, lelkiismeretfurdalás. Nem találkoztunk. Mégis egymás mellett kötöttünk ki. Az otthon maradtat tiszteltuk annyira, h. nem akartuk megbántani. Igy lett teljes az életem. Férjemmel és a titkos kapcsimmal. Csakhogy 1 hete majdnem lebuktunk. Azóta nincs. Félnék vele most talizni, de félhetnénk egyutt is. Legalább egy mail.

2012. márc. 2. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
azt nem értem, hogy az ilyen RIBANCOK miért nem szakítanak a párjukkal.
2012. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem írom le, mert kitiltanának.
2012. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az ilyen férfiakba és nőkbe úgy belerúgnék egyet-kettőt....Ha már nem érezted magad jól a házasságban, akkor miért nem váltál el? így csak átversz egy férfit, akinek esélyt se adsz, hogy keressen valaki mást, mert azt hiszi hogy ott vagy neki te! váljatok el aztán mindenki mehet a dolgára! nem kellene titkolózni. Esküszöm, 17 éves fiú vagyok, és annyi ilyet és ehhez hasonlót olvasok, hogy még nem is szexeltem, de már nem is akarok mert félek hogy terhes leszek, na meg ez! nem tudtam hogy minden 2. férfi/nő megcsalja a párját!
2012. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elitélni a legegyszerubb.Azt hiszitek 2 gyerekkel a válás megoldás.A gyerekek imádják apjukat,anyjukat...csak én nem voltam boldog.
2012. márc. 2. 18:02
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

..én se írom le a véleményem mert engem is kitiltanának..



a legjobb lenne ha mégis csak lebuknál!

2012. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az otthon maradtat tiszteltuk annyira, h. nem akartuk megbántani."


Ez baromira gyenge duma. Ha tisztelnéd, akkor nem csalnád meg. Váljatok el, a gyerekek ugyanúgy láthatják az apjukat, vele lehetnek, ő találhat olyan nőt aki szereti, nektek pedig nem kell "félnetek".

2012. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Most én nem ítélkezek.De komolyan 6 év után most kezdesz el félni, hogy le fogsz bukni?Ha legbuksz,akkor bevallod a férjednek, hogy nem voltál mellette boldog.Ha képes voltál 6évig csalni őt,akkor gondolom egyáltalán nem akarsz arra gondolni, hogy rendbehozd a házasságod.Illetve akkor már 6éve eszedbe jutott volna nekiállni rendbehozni.

Szerintem menj el vele találkozni aztán kész.Valószínűleg a férjed is sejti már a kapcsolatod,de mégsem tesz semmi.

2012. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Én ennek a három negyedét nem értettem. Vagyis a lényeget levettem (a komikból) de mi ez a fogalmazás? Miért kell költőien fogalmazni miért nem lehet kerek perec leírni hogy mi van.

A válaszom erre hogy rohadt nagy kis ge*i vagy miért nem hagyod ott senki nem érdemli meg hogy átba*k. A gyerekek is észre fogják venni. Nem hülyék csak gyerekek és ők is felfognak nőni. Sokkal rosszabb ha idősebbek mikor elvállnak a szülők. Szóval ha tényleg úgy érzed nem menthető akkor válj el.!

2012. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek a nők, inkább tényleg nem veszek el feleségül senkit. Francnak sem hiányzik ez...
2012. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a gyerekek miatt nem váltál el, mert a "gyereknek családban kell felnőnie"...


Nézd, ha már nem szereted a férjedet, akkor bunkóság, kegyetlenség és szívtelenség rabolni az idejét. Új szerelme még lehet, sőt, lehet más nőtől gyereke is, de az idejét (ami egymásra "pazaroltatok"), azt már senki nem adja neki vissza.

Azt javaslom, hogy legyél tisztességes, és válj el. Így neki is, és neked is esélyed van egy jobb, egy szeretet teljesebb életre.


22/L

2012. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!