Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elvileg megcsaltam a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg megcsaltam a páromat, de egyáltalán nem emlékszem rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt egy házibuli a barátokkal, volt köztük egy lány, akivel régebben történtek dolgok köztünk (sok hónappal a kapcsolatom előtt). Neki akkoriban barátja volt és megcsalta velem, és elvileg voltak érzései irántam, szeretett is. Én is éreztem valamit, azonban nem szerettem, és próbáltam távol tartani magamat tőle tudván, hogy kapcsolatban él. Ezen a bulin nagyon sokat ittunk, beszélgettem vele, előtte a barátokkal rövideztünk elég keményen, egy idő után, az estére már nem emlékszem, blackout volt, most tapasztaltam meg ezt életemben először, utána csak az van meg, hogy reggel felkeltem otthon, és az az üzenet várt, hogy mi lefeküdtünk. Nyílván kérdeztem mindent, hogy hogyan történt, le is írtam neki, hogy én ezt nem hiszem el, hisz semmi arra utaló jelet nem láttam volna, hogy megtettem volna. Ő azt állítja, hogy olyan dolgokat mondtam neki, amiken még én is meglepődnék. Ráírtam a barátaimra, hogy mi történt este, ők annyit láttak, hogy beszélgettünk a lánnyal, utána sokan elindultunk haza, köztük én is és a lány is, azonban mindketten másik irányba mentünk, és az egyik haverom félútig elkísért, mert elmondása alapján nem igazán tudtam magamról, és nem tudtam megállni a saját lábamon sem. Reggel édesanyámtól is megkérdeztem, mivel épp otthon voltam, hogy volt e más valaki ott reggel 4-kor, mert ő már akkor ébren van, de azt mondta, hogy senkit nem hallott és látott. Annyit hallott, hogy “valószínűleg” nekieshettem az ajtónak, mert valami nagy csattanást hallott. Máskor is ittam már ennyit, de sosem voltam így kiütve, valamint teljesen tudtam magamról mindig. Ezért sem értem, hogy hogyan nem emlékszem semmire ugyanennyi piától. Mindennél jobban szeretem a páromat, és úgy érzem ő a második felem, sosem volt számomra kilengés és kérdés, hogy csak őt akarom. Azóta esz az ideg, hogy valójában megtörtént e az eset, vagy pedig csak ő akar valamit ezzel elérni, és mivel beszélgettünk a lánnyal messengeren miután az eset megtörtént, hogy hogyan történt, mi volt, kérdeztem, hogy akkor “most megcsaltam a páromat?”. De képtelen vagyok visszaemlékezni és elhinni. Nem tudom, mi tévő legyek ebben az esetben. Véleményekre lennék kíváncsi

tegnap 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
És mit válaszolt a lány?
tegnap 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez kamu. Elevgre anyad is bizonyitja hogy egyedul voltol.. holt reszegen a photsod fel sem tud allni..
tegnap 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Hazudik a lány és elképzelhető, hogy tett is valamit a piádba ha ennyire nem emlékszel, holott azt írtad, máskor is ittál már ennyit és mégsem volt blackout. A barátaid megerősítették, hogy másik irányba mentél és anyukádnak is feltűnt volna ha kint van egy másik cipő, kabát a tied mellett. Azt meg kizártnak tartom hogy bármilyen erotikus dologra képes lettél volna, ha a lábadon sem bírtál megállni. Jótanács, inkább tőled tudja meg a barátnőd ezt az egész mizériát, mint hogy később a fülébe jusson vagy neadjisten ez a sz.rkavaró tyúk screenshotokat küldjön neki a beszélgetésetekről, amiben te nem emlékszel semmire, ő meg azt állítja, amit.
tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Alkoholista szavára nem adok. Megcsaltad.
tegnap 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mindenki mást állít mint a kiscsaj, sokak állítása vs 1 állítás.


Másrészt. Biológiailag képtelenség, hogy ilyen állapotban olyan merevedésed legyen, amivel lehessen bármit is művelni.

tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát de ha a csaj elment egy irányba, ti meg a haverral a másikba, akkor mi a kérdés? Amúgy meg könnyen kiderítheted.

Kérdezd meg a csajt, hogy hogy néz ki a szobád, a lakás stb.

Ha ott járt, tudni fogja, de van egy olyan sejtésem, hogy fogalma sem lesz.

Van erről egy saját sztorim.is.

Van egy nő, aki váltig állította, hogy lefeküdt a párommal régebben (mikor mi mondjuk nem is voltunk még együtt, szóval nem is számítana a dolog, ezzel csak azt akarta elérni, hogy bebizonyítsa, ismeri a páromat és elhiggyem neki a kamu sztorijait).

Viszont a párom "intim testrészén" van egy elég feltűnő anyajegy. Én kértem a kis pitsát, hogy írja már le a szerszámot. Persze fogalma sem volt...Ekkor szembesítettem a dologgal, egyből le is kopott 😂.

tegnap 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

6

Ha olyan helyen és körülmények között történik a dolog, egyáltalán nem biztos, hogy ilyesmit bárki is észrevesz

tegnap 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 A csaj által leírt körülményeket figyelembe véve (orális kényeztetés) lehetetlen, hogy ne vette volna észre azt az anyajegyet, mert baromi feltűnő.

Amúgy utólag beismerte, hogy semmi nem volt.

tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet meg lettél erőszakolva 😃 én azért tennék feljelentést a rendőrségen, nehogy 9 hónap múlva követelje a gyerektartást...
tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!