Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítottatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy, hogy nem volt egyértelmű lebukás, csak gyanakvás?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen olvasnék tőletek olyan eseteket, amikor szakítottatok, de nem történt meg egyértelműen a rajtakapás, pusztán a megérzéseitekre hagyatkoztatok.

tegnapelőtt 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kezdtünk találkozni, mindenféle himihumi okból, ha csörgött a telefonja mindig elvonult egy másik szobába telefonálni, hogy én ne halljam a beszélgetést. Egyszer Szilvinek hívott, bár azt még nem tartottam gyanúsnak, mert a hugomat is úgy hívják, illetve nekemis Sz-el kezdődő keresztnevem van. Szakítottam vele, utána derült fény rá, hogy egy Szilvi nevű nővel (is) csalt, meg egy másik cigány csajt is felcsinált mellettem. Persze a szakítást nem tudta elfogadni, minden platformon letiltottam, a telefonszámát is. Anyámon meg húgomon keresztül keresett. Még 3 évig folyamatosan próbált velem kontaktba lépni haver telefonjáról és egyebek, azzal a szöveggel hogy mást nem szeretett soha, csak engem. Aztán egyszer csak felhagyott vele és feladta. 27N
tegnapelőtt 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de k..va hosszú lenne leírni😂
tegnapelőtt 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!