Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennyi gyanús jelből nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi gyanús jelből nektek is egyértelmű ugye?

Figyelt kérdés

Állandóan kijarkal éjszakai pecara (eddig sosem).

Heti 3 szex ből 1 lett vagy annyi sem.

Női hajgumit találtam egy horgászós szatyrába.

Bongeszojebe többször láttam már a Rosszlanyok.hu. Hu oldalt.

Viszont DE lekertem a mobilja részletes ki és bemeno hivasait mármint a számokat és azokon a napokon sose volt "csajos hívás".


Persze tagad!!! Ő sose csalna meg! Engem szeret! Azt mondta bizonyítsam be ha tudom. Persze (még) nem tudom.

Hogy buktassam le??

Az nem opció hogy éjszaka menjek ki lépnem meg mert volt rá példa és full egyedül volt 2 órán keresztül kint voltam semmi furi nem volt. Őrült is nekem.

Lehet akkor csúsztam le a dologról. Egyszerűen nem lehet kiszamolni mikor mehet hozzá a csaj az a baj.


2023. ápr. 16. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán nem lennék olyan kapcsolatban, ahol nem tudok bízni a páromban. Ehhez nem kell bizonyíték sem.
2023. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ugye? Elég egyértelmű.
2023. ápr. 16. 20:34
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Nem egyértelmű. Nálam női cipő volt a kocsiban, az se volt egyértelmű .

Elmentem barátokkal szulinapozni. Vettünk enni inni valót én vittem a barátokat és leltek a bolt parkolójában egy női cipot. Azt hittek ok lökték ki a kocsiból betették hátra. Én meg hazahoztam , párom észrevette.


Egyértelműnek tűnik nem ?

2023. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszerűen mindig a női megérzésemre hagyatkozok, még sosem csalt.
2023. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira egyértelmű, miért vagy még vele? Eleve nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol nulla bizalom van, ahol részletes számlát kell böngészni, mert biztos csal. Kuka egy kapcsolat.
2023. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már régen rossz,ha kémkedni kell a párom után.A leírás alapján nem bízol benne ezért szakíts vele.
2023. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Miért kellene bebizonyítanod? Ha ezt kéri, önmagában elismerés szerintem. Ha nem csalna meg, eszébe sem jutna ilyet mondani.

Nem tudnád simán azt mondani, hogy "Béla, szerintem te megcsalsz, ezért most szakítok veled"? Semmi akadálya, hogy ott hagyd, és ne hagyd magad tovább megalázni, hülyének nézni.

2023. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem csal meg.

En naponta talalok noi hajgumikat az utcan es felszedem,mert x dolgokra hasznalom.


Ha megcsalna,szerintem nem hagyna a szatyraban hajgumit.


Ne hagyd veszni a sajat magadba elvesztett bizalom miatt a jo kapcsolatodat. Dolgozz a sajat onbizalmadon inkabb.

N/40

2023. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

Tipikus...amikor a férfi jól érzi magát a nő kényszert érez, hogy elrontsa a kedvét.

Lehet csak talált egy új hobbit. Lehet, hogy magányra van szüksége...ami megmagyarázza a kevesebb szexet is. Annyi minden lehetséges de neked önző módon az az első, hogy bűntudatot kelts benne mert jól érzi magát nélküled is.

2023. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem hagyható el csak úgy. Akik azt írják. Van 2 gyermekünk.

Neki nincs hova mennie. Én pedig nem élek még 250.000ftből Albiban.

Szükség nagy úr.

2023. ápr. 16. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!