Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennyi gyanús jelből nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi gyanús jelből nektek is egyértelmű ugye?

Figyelt kérdés

Állandóan kijarkal éjszakai pecara (eddig sosem).

Heti 3 szex ből 1 lett vagy annyi sem.

Női hajgumit találtam egy horgászós szatyrába.

Bongeszojebe többször láttam már a Rosszlanyok.hu. Hu oldalt.

Viszont DE lekertem a mobilja részletes ki és bemeno hivasait mármint a számokat és azokon a napokon sose volt "csajos hívás".


Persze tagad!!! Ő sose csalna meg! Engem szeret! Azt mondta bizonyítsam be ha tudom. Persze (még) nem tudom.

Hogy buktassam le??

Az nem opció hogy éjszaka menjek ki lépnem meg mert volt rá példa és full egyedül volt 2 órán keresztül kint voltam semmi furi nem volt. Őrült is nekem.

Lehet akkor csúsztam le a dologról. Egyszerűen nem lehet kiszamolni mikor mehet hozzá a csaj az a baj.


2023. ápr. 16. 20:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Full hülyének nézett de oaszeraktam a dolgokat
2023. ápr. 22. 20:48
 22/23 anonim ***** válasza:
Bevallotta?
2023. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem. Egy nárcisztikus soha nem vall be megcsalast.
2023. ápr. 23. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!