Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 1 év szeretői viszonyt ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év szeretői viszonyt ami napi szinten kommunikációval telt, szakitas után nehéz lesz kiheverni?

Figyelt kérdés
tegnap 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
tegnap 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Igen
tegnap 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
nem biztos
tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
1000% Igen
tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Miert lenne nehez? Hisz csak 1 szerető
tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Gyakorin mimdenki azt irja a viszonyokhoz h csak arra kell, nincs erzelem nincs kotodes most meg mar itt mindemkimirja h nehez lesz?

Kinek nehez az egyedul allonak vagy a megcsalonak?

tegnap 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Ahol napi szintű kommunikáció van, ott általában nem csak felszínes témájú beszélgetések folynak, hanem lelki eredetű is és nagy valószínűséggel ott akkor belelátnak egymás életébe, ebből fakadóan több mint valószínű, hogy valamiféle érzelem is kialakulhat, nem csak csupán szexre redukálódott kapocs, de minimum a kötődés és pont ezért egy 1 éves szeretői viszonyt nehéz lesz kiheverni, mivel továbbá nem fognak tudni egymásról jóformán semmit és ez egy idő után hiányozni fog a megcsalónak és a szeretőnek is egyaránt. De egyiküknek mindenképp fog.

Én úgy gondolom, hogy mind a két félnek nehéz ilyenkor. A megcsalónak azért, mert jobbik esetben nincs másik szeretője, így amit a szerető szerepe pótolt az életében az tovább nincs és ismét a házasságában hiányt fog érzékelni. A szerető pedig azért, mert az a férfi vagy nő már nincs vele és amit együtt töltöttek időt, az mind hiányozni fog neki, mint egy normál párkapcsolat szakítása.

Persze nem mindegy, hogy miért ért véget és hogyan?


Jelenleg én is ebben a cipőben járok. Nálunk is napi szintű kommunikáció volt, amiben nem felszínes beszélgetések folytak, hanem lelki eredetűek és a szex az csak a plusz volt hozzá.


Kérdező te férfi vagy nő vagy? Melyik vagy a történetben, szerető vagy a hűtlen?

tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindketten hazasok vagyunk . Volt erzekem is… egy részemről ártatlan mondat miatt a másik oldalon lett sértődés , utána meg olyan szavak hangzottak el ami miatt már nem lesz folytatás mert azon meg én sertődtem meg
tegnap 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Nehéz lesz. Nagyon nehéz.

Mi napi szintem többször kommunikáltunk, heti többször találkozzunk. És ezt jóval több, mint egy évig.

Mikor vége van, nem látod a holnapot, nem tudod hogyan tovább. Mintha megállna az élet.

tegnap 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!