Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom lebukott, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom lebukott, hogy az exével írogat. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

2.5 hónapja vagyunk csak együtt, viszont én nagyon nagyon megkedveltem ezt a férfit, érzelmeim vannak iránta. Azt tudni kell róla, hogy többször felemlegette (elszólás szintjén) az exét, amiből nekem az jött le, hogy neki ő volt az etalon. Igaz, csak 1 hónapot voltak együtt, de a párom haverjai is áradoztak már a csajról, hogy mennyire jófej, vicces, “fullos” nő. Nekem ezeket nyilván rossz érzés végighallgatni, mert én teljesen átlagos vagyok, arcra is, testalkatra is. Ennek a lánynak meg lecsekkoltam az instagramját, és valóban, még női szemmel is nagyon szép, az alakja hibátlan, az arca pedig tipikus babaarc.:( Egy rakás szarnak érzem magam hozzáviszonyítva. Hogy konkrét példákat mondjak, hogy mik azok amik aggasztanak a páromat illetőleg:

- 1x eléggé berúgva azt ecsetelte az egyik haverjának (nem vette észre, hogy mögötte állok), hogy élete legjobb szopásait ettől az exétől kapta, mert tudott mélytorkozni, és olyan technikája volt, mint előtte soha senkinek. Igaz, ekkor még csak 1 hónapja ismerkedtünk, na de akkor is, ez a kijelentés teljesen lelombozott. Szerintem egyáltalán nem normális ilyet mondani, miközben új nő van képben.

- kérdeztem tőle, hogy szerinte hogyan lehetne jobb az alakom, mire azt válaszolta, hogy jó vagyok így, nagyobb mellem már úgysem lesz. Azt tudni kell, hogy az exe természetes nagymellű, mégis vékony csaj, ami elég ritka. Páromnak, na meg a férfiak 95%-ának pont ez az esete. Ez a megszólalása is nagyon fájt, csak nem mutattam ki.

- anno a barátai mondták, hogy a párom nagyon odavolt ezért a csajért, 1 hónap alatt az “ujja köre csavarta” de a lány már kevésbé rajongott barátomért, úgyhogy 1 hónap után dobta őt. Elvileg hosszú évek alatt először lettek a páromnak érzelmei, ráadásul eziránt a lány iránt, és eléggé megviselte a szakítás.

- és végül ami a legaggasztóbb, hogy tegnap megláttam, ahogy a párom ennek a csajnak írogat instán. Nem követik egymást, de rákérdeztem, hogy ez mégis mi? Mire azt válaszolta, hogy lány írt rá érdeklődve, hogy mi újság vele, hogy van, ő meg nem akart bunkó lenni, hogy ghostolja, ezért visszaírt neki. Megmutatta az üzeneteket, tényleg semmi olyanról nem beszéltek, ami félreérthető, vagy bármi hasonló, de egyáltalán minek áll vele szóba, amikor velem van együtt?:( Teljesen kivagyok, aludni sem bírok.


Ezeknek az információknak tudatában, jogos, hogy nyugtalan vagyok, és nem tetszik a szituáció? Velem egyébként nagyon figyelmes, törődő a párom, ha nem lenne az exe a képben, minden tökéletes lenne és teljesen nyugodt lennék, de így aggódom, nagyon is.. kb 1-2 hónap telt el az ő szakításuk között, és aközött, hogy mi elkezdtünk ismerkedni.

Kérlek írjatok őszinte válaszokat, van okom aggódni? A párom még mindig inkább az exe felé húz, vagy csak udvariasságból írt neki vissza? Kétségbe vagyok esve, nem akarom elveszíteni.. kérlek segítsetek.

27-30 éves korosztály.



tegnap 02:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Sérülni fogsz ebben a kapcsolatban.
tegnap 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%

"Azt tudni kell, hogy az exe természetes nagymellű, mégis vékony csaj, ami elég ritka. Páromnak, na meg a férfiak 95%-ának pont ez az esete."

Hogy te mekkora tévedésben vagy...

tegnap 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%

"- 1x eléggé berúgva azt ecsetelte az egyik haverjának (nem vette észre, hogy mögötte állok), hogy élete legjobb szopásait ettől az exétől kapta, mert tudott mélytorkozni, és olyan technikája volt, mint előtte soha senkinek."

Itt már túltoltad a kamut... 🤣

tegnap 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

13

Van benne valami lehet tényleg kamu elvégre értelmes ember ezután a kijelentése után nem maradt volna a pasival 🤔

tegnap 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz amit írsz, nem értem miért nem dobtad már akkor, amikor szuperpunci technikáját ecsetelte a haverjának.
tegnap 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el meg most!
tegnap 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"27-30 éves korosztály"

Döntsd el mi az életcélod, akarsz-e gyereket, stb...

tegnap 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
tegnap 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Beszarok neki, hogy ex-nek kell hívni valakit, aki egy futó kapcsolatban párszor lepippantotta emberünket, az meg belehabarodott a nagy csöcsei miatt meg a nemtudjuk mekkora hímtagjánal öklendezés nélküli torokravevés miatt.

Engem annyira nem érdekelne ez, de a kép amit lefestettél a kedves barátodról az egy lét lábon járó suttyó, akit én nagy ívben kerülnék.

Egyetértek az előttem szólóval, hogy ez alapján a sztori alapján valami éretlen teenager párra gondoltam, de tévedni emberi dolog.

tegnap 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves lánynak tűnsz, ez az ember abszolút nem érdemel meg. Hagyd ott mielőtt ő hagy ott téged. Ez a Ha nincs ló, jó lesz a szamár is esete. Sajnálom.
tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!