Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lebukott hogy megcsalt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott hogy megcsalt és nagyon ideges lett, lehetseges hogy azert van ez, mert jelent neki a masik no valamit?

Figyelt kérdés

Nem ez az elso alkalom hogy lebukik, de soha nem lett ideges csak kinevetett engem meg tagadott mindent.

Most nagyon ideges lett, de a norol csak annyit mondott hogy nem jelentett neki semmit.

De akkor miert lett ideges ennyire?

Csak en erzem ugy hogy jelent neki az a no valamit?


2023. jún. 21. 13:13
A kérdező szavazást indított:
Jelent neki valamit
Csak a felelem miatt lett ideges
12 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy? Többször is átvert és meg se bánta, akkor minek vagy vele?
2023. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En azert gondolom hogy jelent es nem a felelem miatt lett ideges, mert mas esetekben is ugyanugy felhetett volna de soha nem tette. Maskor mindig csak nevetett, félvállról vette, erre most ő kezdett el veszekedni velem es nekem csendbe kellett maradni
2023. jún. 21. 13:15
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Sajnos muszáj még vele lennem, nem ismeritek az eletem ugyhog errol nem is akarok beszelni. De ha jelent neki az a no valamit, mégrosszabb lesz minden
2023. jún. 21. 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Azért lett ideges, mert fél, hogy emiatt kirúgod.
2023. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha "védi" a másik nőt akkor lehet hogy ha nem is jelent neki tőbbet mint te, de valamennyit biztos.
2023. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj vele lenned - amit elképzelni sem tudom, hogy miért lehet - akkor inkább ne foglalkozz azzal, hogy kivel csal. Jobb lesz neked is, ha nem tudsz róla.
2023. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Reddit2021 ***** válasza:
57%
Kérdező mekkora egy veréb kapca rongy vagy!! Megis érdemled amit kapsz
2023. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy bukik le?

Ha ígyis úgyis vele maradsz akkor nem lenne egyszerűbb nem kikutatni a dolgokat?

2023. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig sem tudlak sajnálni. Akinek ennyire nincs önbecsülése, és egy szolgalelkű felmosórongy az meg is érdemli a sorsát. Ha neked ez olyan rossz lenne már rég léptél volna. Szóval megint csak jöttél kicsit nyavajogni kicsit sajnáltatni magad aztán minden marad a régiben.
2023. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezö, en is hasonlo cipöben vagyok. Ha van kedved irhatsz privatban.
2023. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!