Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítottatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy, hogy konkrétan nem bukott le a párotok, de sejtettétek, hogy megcsalás áll a háttérben?

Figyelt kérdés

okt. 13. 09:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én, azota is tagad, de biztosan megcsalt...
okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen nem vette fel a telsfont, nem olvasta amit írok, vagy csak jóval késöbb olvasta, rengeteg jel volt. (1voltam)
okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Utána büszkén mondta, hogy megb@szta a pultos csajt. Én meg kiröhögtem, hogy sejtettem, csak nem érdekelt már.
okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen 2 x is jartam igy, ha az illeto ferfi a legalap dolog h nem erdekli a szex veled, 1 ferfi feszult ha nem szexel, illetve nem nezi el h van 1 parja azt evekig nincs szex. A masik a telefon lejelszavazasa ugy h soha nem neztem bele 1 x sem.

A 3 dik meg az erzelmi eltavolodas ami ellen nem is akartak tenni h valtozzon, hiaba jeleztem neki,. Ha1 ferfi mar nem foglalkozik azzal h a kapcsolat ne menjen le a lejton akkor tuti nem szeret mar

okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

"Én, azota is tagad, de biztosan megcsalt..."

Jobb is neki nélküled. 🤣

okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 Az elejével kapcsolatban több kérdésem is lenne. Évekig nem volt szex, azt hogy hoztátok össze? Mert ha rövid távon lett volna, annak ezer oka lehet, nem feltétlen megcsalás, ha meg évekig nem volt akkor meg osa vissza problémák lehettek.
okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5

Állitása szerint nem jonb neki

Szenved! Érdekes, mert amikor nem vette fel a telefont, akkor nem szenvedett...

Ilyen férfi nem.kell

okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk elég gyanússá vált a viselkedése a feleségemnek. Sajnos nem tudom bizonyítani, utánajárni se tudok, mivel a gyerekekkel én vagyok, ha neki programja van. Tény, hogy fura, de nem találtam még semmit, ami egyértelmű jel lenne.


Így a semmire nem fogok elválni jelenleg. Ha csak pár lennénk, akkor lehet már szakítottam volna, konkrét bizonyíték nélkül is.

okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teszel egy gps nyomkövetőt a retiküljébe, vagy a kocsijába, vagy felfogadsz egy magánnyomozót, mondjuk engem, és utánajárok.
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 magánnyomi vagy?
tegnap 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!