Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez most mi, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi, meg hogy kéne kezelnem?

Figyelt kérdés

December 22-én hazautazom anyámékhoz, és január elsején jövök haza. A férjem nem tud jönni, mert nem kapott szabit.

Ma telefonáltam egy barátnőmmel, és mondta, hogy XY-től hallott valami hülyeséget, de inkább szól róla, hogy egy nő akit ismerek, annak az a terve, hogy szilveszterkor éjfélkor megcsókolja a férjemet. Mondom mi ez a hülyeség, a barátnőm is mondta, hogy szerinte is ez valami gyerekes hülyeség, de inkább szólt, ne az legyen, hogy cinkos volt valamiben mert nem szól.

Mondtam este a férjemnek, hogy mit hallottam, hogy a nő, akit mindketten ismerünk, elvileg meg akarja őt csókolni éjfélkor. Erre mondja a férjem, hogy ja tényleg, nem is mondta, de le lett beszélve egy nagy házibuli szilveszterre ehhez a nőhöz...


tegnapelőtt 16:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

,,nem pajtik vagyunk,nálunk csak válás van "

Tehát neked attól komoly egy kapcsolat csak,ha erről papír is van? Aztán de sokra mész azzal a papírral,ha most meg attól tartasz,hogy megcsal. Nem szeretem az ilyen stílust,ne haragudj. Mindegy,a lényegen nem változtat. Leírtuk,hogy szerintünk kavar a nővel, de akkor dugd homokba a fejed és izgulni szilveszterkor,meg addig is,hogy vajon megcsal-e ,vagy sem.

tegnapelőtt 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem kavarhat a novel ha megcsak nem is csókolóztak. A nő akar rámenni. Ergo nem kapta még meg.
tegnapelőtt 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%

Még a gyomrom is felfordult. Az exférjem anno lehozott minket két napra anyámhoz, mert már mondogattam, hogy régen voltunk. Ő meg dolgozott. Dolgozott, meg hát ment egy másik nőhöz....

Érdemes beszélned vele róla, mert ez az "elfelejtettem szólni a buliról" egy nagy kamunak tűnik. Nem is akart szólni. Neki kapóra jött, hogy nem leszel otthon.

tegnap 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy külföldön vagytok. Ettő függetlenül nem utaznék haza egyedül Karácsonykor, pláne ennyi időre.

Az viszont igaz, hogy nálam ez a buliügy és folyományai akkora fokú csalódást és bizalmatlanságot eredményezne, hogy nem tudom, hogyan tudnám tovább folytatni. Ha házasság, ha nem.

tegnap 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
63%

Még ha külföldön is éltek, de hàzasok vagytok, tehát egy csalàd. Egyedül hagyni a férjedet karàcsonykor baromira nem szép dolog. A szüleid már csak a tágabb családod, a szűk a férjed... (Egyébként 24-én este mi se megyünk a nagyszülőkhöz, maradunk itthon együtt, csak utána) Te miért nem mész inkább csak a két ünnep között?

Amúgy igen, gyanús, hogy meg se próbálja elterelni, vagy megnyugtatni, hogy nem érdekli a nő, hanem bevallja, hogy ja, tényleg lesz házibuli. Ahol a nő nyilván helyzeti előnyben lesz veled szemben aki nem lesz ott...

De hogy valójában mi fog történni, azt nem tudjuk, viszont a férjed válasza se túl megnyugtató...

tegnap 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Van gyereketek, kedves kérdező?

Az nem opció, hogy már szilveszterre visszatérsz és együtt buliztok?

Ez még olyan távoli így október 9-én, hogy tényleg ki kellett írni róla egy kérdést a gyakorira? 🤣

tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kérdezőről eszembe jutott egy vicc...

Melyek a világ legtanácstalanabb rovarjai?

A mitévő legyek...

tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!