Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez most mi, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi, meg hogy kéne kezelnem?

Figyelt kérdés

December 22-én hazautazom anyámékhoz, és január elsején jövök haza. A férjem nem tud jönni, mert nem kapott szabit.

Ma telefonáltam egy barátnőmmel, és mondta, hogy XY-től hallott valami hülyeséget, de inkább szól róla, hogy egy nő akit ismerek, annak az a terve, hogy szilveszterkor éjfélkor megcsókolja a férjemet. Mondom mi ez a hülyeség, a barátnőm is mondta, hogy szerinte is ez valami gyerekes hülyeség, de inkább szólt, ne az legyen, hogy cinkos volt valamiben mert nem szól.

Mondtam este a férjemnek, hogy mit hallottam, hogy a nő, akit mindketten ismerünk, elvileg meg akarja őt csókolni éjfélkor. Erre mondja a férjem, hogy ja tényleg, nem is mondta, de le lett beszélve egy nagy házibuli szilveszterre ehhez a nőhöz...


tegnapelőtt 16:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg hogy ő is megakarja-e csókolni
tegnapelőtt 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Nemcsak csók lesz és már kamatyolnak egy ideje.
tegnapelőtt 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Ennél többet nem tudsz csinálni. Talán reménykedni.

A szituáció viszont eléggé filmbeillő. Biztos, hogy nem kamu? 🤔

tegnapelőtt 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Én a helyedben - csóktól függetlenül- pont ebben az időszakban nem mennék ilyen hosszú időre egyedül a szülőkhöz. A karácsonyi ünnepek,szilveszter, számomra furcsa így, külön töltve. Mondjuk azt se értem,hogy a férjed miért nem kapott 1-2 nap szabadságot,de van ilyen. Mennyire mesze laknak a szülők?Lehetetlen lenne megoldani,hogy az ünnepek egyrészét a férjeddel töltsd?Én azért Őt is megértem,hogy pont ezekben a napokban nem szívesen van végig egyedül.
tegnapelőtt 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kérdés hamis, nincs sehol olyasmi, hogy Karácsonykor nem lenne szabadság. Másrészt ha meg igaz akkor azzal a nővel már jóban van.
tegnapelőtt 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne olyan,hogy karácsonykor nincs szabadság! Rengeteg területen dolgoznak az ünnepek alatt is. Viszont itt a kérdező szerintem a köztes munkanapokra gondol, ami elképzelhető. Én is szoktam dolgozni a két ünnep közt legalább 1 napot. Valakinek mindig kell lennie az irodánkban, nálunk nincs "leállás".
tegnapelőtt 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
24,25,26-ra gondolok, nyilván köztes munkán napok mint írtad lehetnek. Mindegy, az a lényeg, hogy szerintem is már viszonyt folytatnak. Ha mégcsak arra sem volt képes, hogy nevessen egy jót az egészen, hogy milyen pletykák vannak, vagy nem érdeklődött, hogy mégis honnan szedte, nem bizonyította, hogy pletyka akkor szeretők.
tegnapelőtt 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Nálam már az is megcsalás, ha gondolatban megcsalt. Én szakítanék.
tegnapelőtt 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%

Én turizmusban dolgozom és az ünnepek alatt sem áll meg a munka csak azért,mert karácsony,vagy szilveszter van. Próbáljuk felosztani egymás között igazságosan,valaki ezt viszi,valaki azt,de hogy én Dec 24-jan 2-ig ne dolgozzak, egyszerűen kb esélytelen lenne.

Visszatérve a kérdező férjére: én aggódnék,lehet a nő részéről egyoldalú a dolog és csak kinézte magának a férjed. De simán lehet,hogy van közöttük valami,ha más nem,flörtölgetnek.

Sosem tennék ilyen kijelentést férjes,vagy foglalt emberre,na de ha mégis,akkor sem égetném magam,ha tudom,hogy esélyem sincs.

Szóval szerintem a férjed a tilosban mászkál sajnos, pláne,hogy a bulit is "elfelejtette" mondani neked.

tegnapelőtt 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el anyádat a bulira és akadályozd meg.
tegnapelőtt 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!