Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez most mi, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi, meg hogy kéne kezelnem?

Figyelt kérdés

December 22-én hazautazom anyámékhoz, és január elsején jövök haza. A férjem nem tud jönni, mert nem kapott szabit.

Ma telefonáltam egy barátnőmmel, és mondta, hogy XY-től hallott valami hülyeséget, de inkább szól róla, hogy egy nő akit ismerek, annak az a terve, hogy szilveszterkor éjfélkor megcsókolja a férjemet. Mondom mi ez a hülyeség, a barátnőm is mondta, hogy szerinte is ez valami gyerekes hülyeség, de inkább szólt, ne az legyen, hogy cinkos volt valamiben mert nem szól.

Mondtam este a férjemnek, hogy mit hallottam, hogy a nő, akit mindketten ismerünk, elvileg meg akarja őt csókolni éjfélkor. Erre mondja a férjem, hogy ja tényleg, nem is mondta, de le lett beszélve egy nagy házibuli szilveszterre ehhez a nőhöz...


tegnapelőtt 16:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%
Megakadályozni,minek? Akit vinni lehet,azt vigyék is. Az lenne még szép,egy cicaharc szilveszterkor...
tegnapelőtt 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Mi a férjemmel külföldön lakunk, a szüleim Magyarországon. Ezért mivel nem tud több napra jönni, kevesebbre nem jön. (amúgy 25 26-án nem dolgozik, meg persze hétvégén)
tegnapelőtt 17:11
 13/27 A kérdező kommentje:

8-as nálam nem lehet szakítani, nem pajtik vagyunk

nálunk csak válás van

tegnapelőtt 17:12
 14/27 A kérdező kommentje:
A 10-en jót mosolyogtam :D Elképzelem a jelenetet, hogy beállítok anyámékkal
tegnapelőtt 17:13
 15/27 anonim ***** válasza:
73%
Lehet válni.
tegnapelőtt 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

"tényleg, nem is mondta, de le lett beszélve egy nagy házibuli szilveszterre ehhez a nőhöz..."


Na ennyit a házibulitervekrol is, megtudta az asszony. Ezek utan biztos nem mehet csóri😂

tegnapelőtt 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%

Hát érdekes, hogy csak akkor jutott eszébe a buli, amikor említetted...

Lehet valami alakul köztük.

tegnapelőtt 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%

17 az csak a buli miatt is lehetett hogy titkolja.


Nem akarhatta csam ezt se mondani hogy amig anyádnál vagy en hazibuliban leszek..


Ez fuggetlen a 3.tol

tegnapelőtt 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
*csak
tegnapelőtt 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%
Miért pont éjfélkor?
tegnapelőtt 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!