Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmi házasság , jó anyagia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi házasság , jó anyagiak ,közös gyerekek , minden idilli és mégis a férjem 1 éve megcsal. Miert teszik ezt a férfiak?

Figyelt kérdés
tegnap 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretik a stabil biztonságos hosszútávu kapcsikat.
tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezted tőle? Valami csak nem stimmel.
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férfiak teszik ezt, hanem a férjed.

Lehet, az az idill csak a te fejedben létezett.

tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak te voltál szerelmes a szerelmi házasságodban.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Talán mert te anya üzemmódban vagy, nem tud már nőként nézni rád. Talán megváltoztál, máshogy nézel ki, máshogy viselkedsz, mint amikor megismert. Talán sosem szeretett annyira, talán csak társadalmi elvárásból nősült és vállalt gyereket. Talán alapból szar ember volt, aki mindenkit megcsalt. Olyan sok oka lehet. Az viszont igaz, hogy az idill valószínűleg csak a te világodban volt.
tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert megteheti.
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Vele kell megbeszélned őszintén. Az én exférjem például azt hitte, hogy minden ugyan olyan lesz, mint gyerek előtt. Pedig nem voltam/vagyok az a tipikus anyuka, aki a gyerek nélkül két lépést nem tesz meg. Aztán még nagyon sok okot felsorolt olyanokat is, amik a kapcsolatunk elején voltak problémák, mikor összejöttünk. Itt azért arcon nevettem. Simán csak dugni akart mással is és folyamatosan rózsaszín ködös szerelmes akart lenni. Már elhagytam, amikor a szeretője (már párja) iránt is elmúlt a lángoló szerelem, azóta őt is csalja.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi #5-ös véletlen lepontoztalak, pedig egyet értek. Az a baj, hogy akkor jön rá nagyon sok ember, hogy nem való neki család, amikor már van. Én még fogytam is szülés után, csinosabban öltözködtem, jobban is kívántam a szexet, mégis megcsaltak. Tehet az ember bármit, de tényleg bármit, aki meg akar csalni, az meg fog.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert mégse olyan idilli:(


Vagy mindig is tróger volt, vagy valami olyan történt (ez lehet ellaposodás is, vagy rossz kommunikációs megoldások, kevés befektetett energia, vagy hogy már nem látja benned a Nőt), ami miatt már nem vagy értékes számára.

tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9folyt


Ha tudod, akkor kérdezd meg tőle, hogy ez miért van?

tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!