Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltad már meg a párod úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod úgy hogy egyáltalán nem bántad meg?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az ok amiért pici lelkiismeretfurdalásod se volt?
ma 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nem csaltam meg és nem is fogom.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Normális esetben az ember nem bánja meg, hiszen azért csaljuk meg a másikat, mert már nem szeretjük.

Amit az ember bán, az a következmény, hogy majd mások mit gondolnak róla.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én nem bántam meg és nem érdekelt mások mit gondoltak rólam :D miért kéne hogy érdekeljen más véleménye? De amúgy ha rákeresel sok ilyen kérdés született már itt a gyakorin. Az én exem leszert és mindeki más fontosabb volt nálam még a tetves gépes játékok is. Aztán megcsalt és mikor vissza csaltam még ő volt felháborodva. Ilyesmiért mit kéne megbánnom meg sajnálnom a dolgot?
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha megcsalásnak számít, hogy majdnem másra masztiztam mert annyira beindított akkor ja megcsaltam. Viszont az azután történt, hogy az egyik exem mással csókolózott, bár lehet le is feküdt vele és én hülye ahelyett, hogy kidobtam neki vele maradtam. Szerencsére a majdnem maszti után észhez tértem és elzavartam a fenébe.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Akit megcsalok, azt nyilván nem bánom hogy megcsalom.
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Megcsalás alatt nem masztit, és főleg nem "majdnem masztit" szokás érteni, hanem amikor valós fizikai kontaktus van valakivel.
ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!