Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel lehet erre valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet erre valahogy kicsit készülni? lelkileg! vagy csak hagyjam hogy a dolgok történjenek maguktól?

Figyelt kérdés
sziasztok! ezt leginkább cuckold kapcsolatban élőktől vagy tapasztalattal rendelkezőktől kérdezem de persze bárki válaszolhat! úgy néz ki hogy holnap este nálunk is meg fog történni ez a dolog. barátnőm már régóta ismerkedik egy férfivel kicsit idősebb a férfi nálunk! de amúgy nagyon normális mindkettőnkkel, volt már többször is nálunk beszélgetünk elég sok mindenről barátnőmet masszírozta már meg az egész testén ott voltam barátnőm mellet és nagyon izgató és fura is volt de jó volt, csókolóztak is már barátnőmmel! de még úgy más nem történt eddig! viszont holnap este úgy van tervezve hogy szeretkezni fognak a férfivel, barátnőm is izgatott és én is! én nagyon szeretném barátnőmet simogatni csókolgatni legalább néha a hogy szeretkezik majd a férfivel és ez lehet hogy gáz de szívesen nyalnám is barátnőm pu.nciját csik.lóját a nyelvemmel miközben majd a férfi mozog majd benne! szeretném de persze nem tudom hogy ez majd össze jön e, be vallom így hogy tudom hogy ez ténylegesen megtörténik szeretkezni fognak barátnőmmel! izgató is a tudtad de valahol kicsit félek is! fel lehet erre valahogy kicsit készülni? lelkileg! vagy csak hagyjam hogy a dolgok történjenek maguktól?

tegnapelőtt 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Valaki jobban alaveri es bele szeret a nod.. utana mar nem kellenek neked ilyen elmenyek mert marad a recska.
tegnap 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a csajodat este valószínűleg úgy megfogják dolgozni a szemed láttára, ahogyan te soha nem lennél képes rá - de ezt akartad te is, nem? Na ugye.

Ebben a történetben te most mellékszereplő leszel, vagy még az se, ezzel kell majd megbíróznod.

Jó szórakozást Nektek!

tegnap 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi volt
tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
sziasztok! megtörtént a dolog az este! el se hiszem hogy megtettük barátnőmmel, és hogy ez jó vagy rossz hatással lesz kapcsolatunkra szerintem idővel fog ki derülni. az érzéseimet nem tudom megfogalmazni ez annyira bonyolult és intenzív legalább is most még. jött a férfi a hogy megbeszéltük este és finom szeretkezésnek indult a barátnőm és a férfi közt lágy finom sok csókok simogatások voltak köztük. én ott voltam mellettük a kanapé előtt! éreztem szó szerint a hogy a szívem kalapál de hagytam a dolgokat történni, és csak néztem a hogy szép lassan vetkőzteti barátnőmet és agyon csókolja végig csókolja testét. a férfi baromira kívánta barátnőmet az tuti! barátnőmmel néha egymásra néztünk de nem szóltunk semmit, amikor ténylegesen szeretkezni kezdtek és a férfi barátnőm puc..iába hatólt misszionáriusban és csókolóztak ölelték egymást akkor már barátnőm is kezdet nyögdécselni! na az úgy éreztem fájó pillanat volt! néha rám pillantott barátnőm és ha volt lehetőség kicsit meg fogtam a kezét vagy simogattam a hól bírtam! a dolog akkor változott amikor a kanapén pózt váltottak és a férfi oldalról hatólt barátnőmben. na akkor csodálhattam meg barátnőm testét és pun..ciját a hogy mozgott benne a férfi, akkor én is meg csókoltam barátnőmet közben nyögdécselt de nem hangosan a melleit hasát is végig csókoltam. ekkor már én is jobban éreztem magam! és éreztem hogy barátnőm nyomja a fejem a puncijához tudtam mit szeretne! én nem gondolkoztam én azonnal nyalni kezdtem a csiklóját és hallottam hogy barátnőm hangosabban nyög! ez annyira jó volt hogy egyre bátrabban nyaltam azzal se foglalkoztam hogy ott mozog a far.ok! ez így ment egy jó darabig majd barátnőm lovagolni kezdte a férfit az a látvány is csodás volt. akkor a hátát derekát és popsiját csókolgattam a hogy lovagólt a férfin! ekkor barátnőm halkan szólt és mikor oda néztem láttam mutat oda popsijához hogy nyaljam a popsi lyukát (pedig amúgy nem nagyon szereti) de most ahogy bele nyaltam popsijába miközben lovagólt annyira élvezet nyögdécselt! a férfi néha ki húzta a farkát ne élvezzen el hamar addig barátnőm pun..ciját nyaltam! a legcsodásabb az volt amikor meg fordult barátnőm a férfin és velem szembe lovagolta! talán az volt az igazi teljesen láttam mindent és egymást is láttuk barátnőmmel szép pu..cija olyan mohon falta magába a férfi, far.kát a hogy mozgatta benne én nyalni falni kezdtem punc.ciját csik.lóját nem érdekelt akkor már a far.ok! bele cuppantottam szívtam is puncijába ammenyire lehetet a far..októl és igen kicsit a nyelvemet is be be nyomtam a pun..cijába attól hogy ott volt a far..ok! még ilyen hangosan soha nem halottam barátnőmet nyögni élvezni! olyan hatalmasat élvezet barátnőm úgy fel nyögött a teste remegett a farkon és a nyelvemen. a férfinek se kellet több! szinte ő is azonnal elélvezet! a férfi is hangosan felnyögött az ő teste is remegve élvezettel a hogy barátnőm szép pun..ija ki facsarta a farkát, és amikor ki húzta én olyat tettem ösztönösen vagy nem tudom miért de azonnal bele csókoltam pun.cijába ekkor barátnőm teste megint be remegett és hallottam hogy mondja hogy oh szívem! és azonnal éreztem a számba folyó meleg sper.mát a hogy nyelvemet mélyre nyomtam éreztem milyen sok van benne és a hogy csókoltam szívtam csak jött csak jött! soha előtte nem kostoltam sper.mát sajátomat sem! ez nem volt tervezve!!!! a férfi utána felöltözött és kérdezte hogy minden rendben, mi persze igent mondtunk, mondta hogy ez csodálatos volt és mondta hogy ő most kettesben hagy minket és majd később beszélünk, még meg csókolgatta barátnőmet és mindkettőnktől el köszönt! barátnőmmel szeretkezni kezdtünk de hát már annyira fel voltam izgulva hogy nagyon hamar elélveztem! remélem nem lett túl hosszú
ma 07:58
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 Elég sok szexpartner kereső van. Az, hogy melyikkel érsz el sikereket már szerencse kérdése. Nem biztos, hogy aki a kérdezőéknek szimpi, az nektek is az lenne.
ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!