Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fel lehet erre valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet erre valahogy kicsit készülni? lelkileg! vagy csak hagyjam hogy a dolgok történjenek maguktól?

Figyelt kérdés
sziasztok! ezt leginkább cuckold kapcsolatban élőktől vagy tapasztalattal rendelkezőktől kérdezem de persze bárki válaszolhat! úgy néz ki hogy holnap este nálunk is meg fog történni ez a dolog. barátnőm már régóta ismerkedik egy férfivel kicsit idősebb a férfi nálunk! de amúgy nagyon normális mindkettőnkkel, volt már többször is nálunk beszélgetünk elég sok mindenről barátnőmet masszírozta már meg az egész testén ott voltam barátnőm mellet és nagyon izgató és fura is volt de jó volt, csókolóztak is már barátnőmmel! de még úgy más nem történt eddig! viszont holnap este úgy van tervezve hogy szeretkezni fognak a férfivel, barátnőm is izgatott és én is! én nagyon szeretném barátnőmet simogatni csókolgatni legalább néha a hogy szeretkezik majd a férfivel és ez lehet hogy gáz de szívesen nyalnám is barátnőm pu.nciját csik.lóját a nyelvemmel miközben majd a férfi mozog majd benne! szeretném de persze nem tudom hogy ez majd össze jön e, be vallom így hogy tudom hogy ez ténylegesen megtörténik szeretkezni fognak barátnőmmel! izgató is a tudtad de valahol kicsit félek is! fel lehet erre valahogy kicsit készülni? lelkileg! vagy csak hagyjam hogy a dolgok történjenek maguktól?

tegnapelőtt 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Honnan szedtetek erre normális pasit? Csak azért, mert mi is gondolkodunk valami ilyesmin.
tegnapelőtt 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől félsz, vagy egyáltalán félsz-e. Nem lehet, hogy inkább stresszelsz mert idegen lenne az élmény? Öhm, az, hogy beszállnál arról miért nem beszéltek még szex előtt? Meg mire akarsz felkészülni amikor már fel kellett volna? Tisztában vagy vele, hogy mi fog történni, azt írtad normális a férfi. Nekem ez nagyon ellentmondásos. Teljesen úgy jön le bocsi, hogy úgy Isten igazából nem is akarod a dolgot...
tegnapelőtt 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

#1

Sziasztok.

Tudom, nem túl hihető itt gyk-n, de én normálisnak, figyelmesnek tartom magam.

Ha van kedvetek beszélgetni, nyugodtan keressetek privátban😊

tegnapelőtt 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudsz felkészülni.
tegnapelőtt 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Max elhagy ..
tegnapelőtt 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
63%
Ezt akarod. Legyél hálás a csajodnak, köszönd meg neki, jutalmazd meg. Lássa, hogy mennyire oda vagy érte.
tegnapelőtt 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jön le higy ezt te nem akarod. Csak a bnod kefélni akar egy tapasztalt férfival, de legálisan.. Te meg azért mész bele mert ő szeretné és trendi dolognak hiszed.


Haver, kemény menet lesz ez neked lelkileg.

Sztem te nem cuckoldot akarsz csak sima hármas felállást 1L2F.. mielőtt belekezdtek beszéljetek meg hogy ki mit akar, kinek mi fér bele.


De neked nem sokáig lesz már ő a barátnőd ígyse úgyse

tegnap 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7: Együtt fognak maradni hidd el, max a srác és a csaj a háta mögött is csinálni fogják. Nők is hasonló okok miatt mennek bele egy hármasba, aztán meg csak arról van szó, hogy a pasi legálisan dughat mással, mert annyira nem kívánja a nőjét.
tegnap 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy mit szeretnél csinálni, miközben a másikféfi magáévá teszi a barátnődet! Lehet, hogy ő csak azt szeretné, ha ezt végignéznéd. Ha ő is szeretné, hogy közben kényeztesd, akkor ez a része rendben lesz.

Úgy látom, arra már felkészültél, hogy meg fog történni. Miközben erre nem lehet felkészülni. Az utolsó pillanatban azt fogod gondolni, hogy inkább ne történjen meg. De mivel úgy tűnik, hogy ezt a barátnőd akarja, ezért már semmit nem tehetsz. Ha tiltakoznál, akkor majd a hátad mögött fog megtörténni.

Amire szintén nehéz felkészülni, hogy ha a barátnődnek bejöna dolog, akkor mostantól ez lesz a természetes.

tegnap 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek! igen én is úgy érzem hogy ez olyan hogy felkészültem de nem lehet felkészülni! izgatott és baromi ideges is vagyok az este miatt, sokat beszéltünk barátnőmmel a dologról és szeretné ha kicsit kényeztetném én is miközben majd a férfivel lesz! és persze azt is mondta hogy ha meg gondoltam magam akkor lemondja a dolgot, de nem azt nem szeretném!
tegnap 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!