Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalom a barátnőmet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalom a barátnőmet és nem êrzek lelkiismeret furdalást, azt jelenti nem szeretem ? Lehet úgy valaki szerelmes hogy közben megcsalja a másikat ? A változatosság miatt.

Figyelt kérdés

aug. 28. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt jelenti, hogy az érzelmi intelligenciád a béka popsija alatt, plusz ja, valszeg nem szereted.
aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem érzel lelkifurdalást, akkor nem, hogy szerelmes nem vagy, még csak nem is szereted a barátnődet. Sokan vannak, akik megcsalják a párjukat, de ilyenkor általában emészti őket a bűntudat. Te semmibe nem nézed ezt a nőt.
aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Piacképesen önazonos vagy.
aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Aki szerelmes az nem akar félrebaszni. Aki tiszteli a párját az inkább szakít, vagy nyitott kapcsolatot ajánl fel. Akinek nincs lelkiismeretfurdalása az nagyon rossz ember lehet...
aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem van aki akkor is képes megcsalni a parjat ilyen-olyan okból ha valóban szereti, de utána igenis van bűntudata.

Téged gondolom az se érdekelne ha rájönne és kirakna, legalább nyugodtan élvezhetnéd a változatosságot.

És őszintén szólva jobb is lenne.

aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

Sok mindentől függ.

Én megcsaltam a páromat 12 év után és a lelkiismeret furdalás halvány szikrája sem volt bennem, sőt.


Ettől függetlenül szeretem és a mai napig vele vagyok amin nem is akarok változtatni.


38/N

aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Változatosság miatt nem csalnék meg senkit hanem lecserélném akivel vagyok.
aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

#6

Ha szereted, miért csaltad meg?

Nooffense, nyugi, mindössze erdekel.

Én 2 évtizede vagyok a nejemmel, én is felreléptem már.


38F

aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha vsak barátnő addig kb semmi.
aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Önző oka volt csupán.

Sosem voltunk teljesen kompatibilisek a férjemmel szexuálisan (az élet többi területén annál inkább).

Eleinte persze ez abszolút nem érdekelt, aztán teltek múltak az évek és találkoztam valakivel aki egy pillantásával olyat váltott ki belőlem amire már el is felejtettem, hogy képes vagyok.

Egy ideig próbáltam ezt az érzést elnyomni magamban végül engedtem neki.

Nem akartam belenyugodni, hogy életem hátralévő részében ez a maximum amit kaphatok szexuálisan.


Tehàt nem “véletlenül”, “ittam és úgy “alakult” módon léptem félre.

Tudatosan döntöttem így.

Valószínüleg ezért sem bántam meg.

6.voltam

aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!