Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hiba lenne, ha valaki miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba lenne, ha valaki miattam hagyja el a családját?

Figyelt kérdés

Ez már régen történt és nem tudtam, az illető házas. Igen, mikor megtudtam, nem hagytam el. A mai napig azt mondja, amit az elején is, hogy már nem érzete jól magát otthon, boldogtalan volt és ha én nem jövök, akkor is lelépett volna. KB két évig éltünk titokban, közel egy éve elköltözött otthonról. 1 kiskamasz gyereke van. A barátaim nem kedvelik. Sok köztünk a vita, sokszor féltékeny rám, nem

akarja, hogy rajta kívül máshol és másokkal legyek. Tényleg hibás vagyok? Hogy én nem hagytam el?



aug. 27. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

A barátaim nem kedvelik. Sok köztünk a vita, sokszor féltékeny rám, nem


akarja, hogy rajta kívül máshol és másokkal legyek.


Ez a nagyobbik baj, nem az a kérdés, hogy gáz-e hogy miattad elhagyja a családját. Hanem hogy kontrollál.

Még ő, aki családban él és onnan járogat hozzád. Ő osztja itt a kártyákat.

Észnél vagy?

aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy hibas, de minek vagy vele?
aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Azt írod, nem miattad vált el, mert egyébként is elvált volna.


Az új kapcsolat szempontjából nem tartom jónak, ha csak egy személy miatt történik a válás.Ott még nagyon sok bonyodalom lehet, ami csúnyán megmérgezhet még egy teljesen jó induló kapcsolatot is, mert nem volt idő megszilárdulni az alapoknak.

aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért vagyok vele, mert szeretem.

Csak egyre többet gondolok rá, hogy miattam boldogtalan egy másik nő, és ez egyre jobban bánt. Hogy én is részese vagyok.

aug. 27. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

#4 Nem miattad boldogtalan, hanem maga miatt.

Attól, hogy tönkremegy egy kapcsolat nem másokat kell okolni, fel kell dolgozni.Más emberek nem tudnak sem boldoggá, sem boldogtalanná tenni.

aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

#5


Ezért ez nagyon nagy butaság amit írsz. Dehogynem függ más emberektől, hogy te boldog, boldogtalan vagy. Példa az exe akit elhagyott, megcsalt és a kérdező akire most féltékeny mert nyilván magából indul ki. Nem bízik benne meg hiszen megcsalta a feleségét ő vele.

Még a férfi se boldog.

aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az*
aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

#6 Egyáltalán nem butaság, amit írok.Mindenki magáért felel, nem másokért.

Azt írja a kérdező, már régi a sztori.Mindenkinek saját felelőssége túllépni az elb*szott kapcsolatán.Ahol elhagynak, az egy kalap szart sem ér, és arról a PÁR TAGJAI tehetnek, nem a harmadik fél.

Ha neked másoktól függ a hangulatod, akkor sajnállak, egy igazi szar életed lehet, ahol mindenki dróton rángat.

aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

#8


Miért te neked nem fájna ha szanaszét csalnának? Akármilyen rossz is egy kapcsolat akkor sem megoldás a félrelépés, annál inkább a válás. Miért mentegeted fel a hűtlenséget? Csalfa vagy? Akkor nem kérdeztem semmit, olyan esetben érthető a kirohanásod.

aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

4

A pasid jellemzése alapján a másik nő járt jól. (sok vita, féltékenység, korlátozás)

aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!