Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltak nehezebb, hullámzobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltak nehezebb, hullámzobb időszakok a szeretői kapcsolatotokban ?

Figyelt kérdés

Több mint két éve tart a viszony. Minden nap kapcsolatban vagyunk, legalább 2x beszélünk telefonon. Mindig összefutunk amikor tudunk, szex vagy hosszabb együttlét sajnos ritkán fordul elő.


Többnyire nyugodt békes a kapcsolatunk. Mindketten tudjuk kezelni a helyzetet.


Egy ideje viszont úgy érzem, hogy mintha valami megváltozna, vagy csak lehet belefáradtunk az egészbe..

amikor mondtam a szeretőmnek akkor cáfolta, azt mondja rosszul érzem és minden olyan mint eddig. A nyári időszak miatt ritkábban tudtunk találkozni.

Nem akarok az agyára sem menni a kételyeimmel, ő nagyon türelmes hozzám.

Mindketten házasok vagyunk.


Nem akarok elhamarkodott döntést hozni és szakítani mivel nagyon szeretem.


Válás nem opció, mind két helyen gyerekek, stb..


aug. 22. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Válás nem opció,mind két helyen gyerekek,stb..


Imádom ezt a mondatott! 😃


2 éve gyávák vagytok,magatokért tenni,inkább laviroztok,hazudtok(magatoknak is).



Nem akarok elhamarkodott döntést hozni és szakítani mivel nagyon szeretem.


Másik kedvenc mondhatom!😃



Te már 2 éve hozztál egy döntést,a házastársad háta mögött!

Szerintem mutasd meg neki amit ide kiírtál és majd most Ő döntsön,hogy szeretne-e élni veled a továbbiakban!



Nem érzed valahol a lelked mélyén kérdező,hogy a házastársad idejét húzod,hogy önző vagy vele szemben,hogy nem adsz neki esélyt egy öszintébb,bizalmasabb kapcsolatra??



Csak gondolj bele,gondold végig,hogy a házastársaddal mit csinálsz érzelmileg,lelkileg!

aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltak persze.
aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeretői kapcsolatnak a lényege pont a szex, a titkos találkozások pozitív megélése. Számomra ez nemigazán szeretői kapcsolat,le fog csengeni..
aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Ezt a lelki oldalát a szeretősdinek sosem értettem.


Nem elég a sok hullámvölgy otthon? Vagy azokon már túlvagytok? Minek még a szeretővel is érzelmi síkon bajlódni?


Szex nem lett volna elég?

aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyesnek is igaza van
aug. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!