Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Véleményt kérnék, mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt kérnék, mit gondoltok? A lakásunkban az elmúlt 2 hónapban 5-6 alkalommal találtam idegen női hajszálat. Hol szőke közephosszút, hol fekete hosszút. Hol a nappali szőnyegén, hol a fürdőszobai szőnyegen, hol az előszobában.

Figyelt kérdés

#Idegen hajszál a lakásban
júl. 31. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
És??? Párod talán nem megy dolgozni? Nem jár boltba??? Te is a 4 fal közt vagy? Te ruhádról is lepotyoghatott.
júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
anyád festi a haját, és gyakran jár nálatok ;)
júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát azért nekem fura lenne, én speciál a saját hajamon kívül más hajszálat nem szoktam találni, pedig szoktam járni boltba, szórakozni. Van hogy átjönnek hozzánk, de eddig sosem tűnt fel ilyen.
júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Véleményem szerint nem bízol a barátodban és nem is kommunikáltok.
júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül van valami gyanús? Majd kiderül, hogy mindig otthon vagytok, home officban dolgoztok, 24 órában együtt, vagy állandóan vendégeket hívtok, kutyát tartotok akkor nincs miről beszélni.
júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 1 nő jár fel akinek melirozott a haja. Alul hosszu felül tépett.
júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Jaj hagyjatok már ezzel a süket dumával hogy boltba járnak dolgoznak meg miegymás. Mindenki más is jár de így sosem fog haza kerülni ilyen olyan színű hajszál. Kérdező ha hajszálakat találsz otthon akkor valaki vagy valakik jár nálatok. Érdemes lenne párodnál rákérdezni de valószínűleg ilyen olyan hebegést fog mondani akkor biztosan megcsal.
júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ahol nincs hajszál oda meg a kopasz qrv@t hordják
júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
A volt férjem kabátján rendszeresen virítottak hosszú fekete hajszálak.Aztán ki is derült,hogy összejárogatott az exével.
júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Tapasztalatból mondom, hogy a hajszál nem bizonyíték. Eleve nem tudhatod, hogy női vagy férfi a hajszál. A legextrémebb esetet el sem mondom, pedig nagyon durva volt és mégsem volt igaz a feltételezés. A hosszú hajszálak nagyon könnyen tapadnak ide-oda és nehezen jönnek le.
júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!