Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi lehet igaz az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet igaz az hogy a férfiak 85-90 százaléka fél egy éven belül megmunja a párját szexuálisan és ezért félre is lépne ha lenne rá lehetősége?

Figyelt kérdés
júl. 29. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
8. Ott a pont! Miért olyan hihetetlen, hogy a férfiak többsége azzal a nővel van, akik kiválasztják őket??? Ez nem arról szól hogy kötelező lenne, inkább arról hogy oké, végre van nőm, végre nem leszek egyedül. Vagy barátságból indul, aztán majd lesz valami. Nekem is simán volt ilyen, na ott pont az volt hogy megpróbáltam, de szexuálisan egy év után már nem vonzott a lány, mondjuk addig se nagyon. Ellenben jól el voltunk egymással.
júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

A tanulmányok szerint pont a nők unják meg hamarabb a dolgot.

[link]

júl. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pedig ez tényleg így van, ha nem is totál ráunás, de jóval kevesebb az izgalom 1 év után, mint az elején. És ja, a nők sem kivételek, egyáltalán nem.
júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
De inkább úgy fogalmaznék, hogy fél-1 év után jön el az az időszak, amikor a nagy semmi a másikkal már nem lesz olyan csodálatosan izgalmas, és el kell kezdeni kicsit aktívabban tenni azért, hogy továbbra is izgalmas és élvezetes maradjon a szexuális élet.
júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

De... mi a tökömért kell állandóan izgalomban élni? Pláne fasz ki-be huzigálás miatt? Ennyi lenne az élet?


Komolyan nincs ezzel gáz? Hogy a kapcsolat addig érdekes, amíg NEM ismered a másikat? Amíg idegennel baszol, addig izgibizgi, ha már érzelmek is vannak, akkor uncsika lesz?

júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
#15 Ilyen ez az emberi szexualitás, sokaknak alapvető igénye (különösen fiatal korban), és igen, nagyrészt az izgalom fűti, nem pedig az unalmas megszokás. Evolúció bácsinál tessék panaszt tenni, ha nem tetszik.
júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor én nem vagyok ember, mert engem a megszokás izgat fel. A kapcsolat eleje a legrosszabb rész.
júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

#17 Magamat idézem: "sokaknak alapvető igénye" (azaz nem mindenkinek, például lehet, hogy neked sem), "nagyrészt az izgalom fűti" (azaz nem biztos, hogy mindig mindenkinél így van, például ezek szerint nálad sem).

Egy dolog, hogy te konkrétan hogyan működsz, ettől még felesleges az ellen hadakozni, hogy sokan meg másképp működnek.

júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18, nem hadakozom, simán undorítanak az ilyen állatok. 🤷🏼‍♀️
júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Ne aggódj, a te hozzáállásod is sokak számára undorító. Na nem az, hogy téged a megszokott szex izgat fel, hanem hogy mennyire lenéző stílusban beszélsz azokról, akik meg szeretnek izgalmat vinni a párjukkal a szexuális életükbe.
júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!