Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi lehet igaz az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet igaz az hogy a férfiak 85-90 százaléka fél egy éven belül megmunja a párját szexuálisan és ezért félre is lépne ha lenne rá lehetősége?

Figyelt kérdés
júl. 29. 20:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez inkább 50%ban igaz. De ezt a 85-90%ot honnan vetted?
júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Azok unják meg, akik bármelyik nőt megkapják. Aztán vannak az olyan pasik, akik csak vannak, majd egy nő kiválasztja, a pasi meg belemegy, mert hát jobb mint egyedül. Ez kb a pasik 50%-a. Ezekre igaz lehet a kérdés. Az utóbbiak azért, mert gyakorlatilag sosem tetszett nekik az a nő, akinek igent mondtak az elején.


Akinek bejön a nő, a külseje, a stílusa, az akár 50 évig is vele marad!!!

júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1. Egy tudományos tanulmányban olvastam ha nagyon érdekel akkor valahogy megkeresem
júl. 29. 20:24
 4/21 A kérdező kommentje:

"Akinek bejön a nő, a külseje, a stílusa, az akár 50 évig is vele marad!!!"


Ez szerintem nem igaz ugyanis egy idő után bármelyik vonzó nőt meg lehet unni mert mindig ugyanaz hiába nagyon tetszik a külseje és a stílusa egy idő után még az is unalmas lesz

júl. 29. 20:25
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

"Egy tudományos tanulmányban olvastam"


Blikrúzs, femina, nlc nevezetű tudományos szaklapok valamelyikében?

Röviden és tömören: hülyeség.

júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Engem érdekel ez a tudományos tanulmány.
júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Tudományos tanulmány. Cool.
júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha egy férfi összejön a nagybetűs ideáljával akkor onnan már nem nagyon fog ugrálni. Csak ugyebár kevesen jönnek össze az ideáljukkkal,inkább csak azzal aki jut.
júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, a szép, okos, saját maguk által választott nőket is csalják.
júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Jó az 100%-nak is 😃 neszerénykedjünk 😃 amaradékba valszeg a búzákat számították bele, vagy nem tudom.
júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!