Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél csak az a két lehetőség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél csak az a két lehetőség van, hogy szexuálisan vonzódjanak valakihez vagy undorodjanak tőle?

Figyelt kérdés
Vagyis itt az oldalon is sokszor leírják, hogy azért nem adnak esélyt sok pasinak, mert undort váltana ki belőlük az ágyban és nem tudnának vele szexelni ezért várnak inkább olyanra, akit nagyon vonzónak találnak. Viszont csak ez a két szélsőség létezik? Nincs olyan, ahogy mondani szokták, hogy "szódával elmegy"? Vagyis nem különösebben vonz, de azért nem is vált ki undort, lássuk mi lesz belőle. Meg az is milyen gyakori eset, hogy gazdag, csúnya, öreg pasik jönnek össze szép, fiatal nőkkel. Nyilván ott sincs akkor nagy vonzalom, de undor sem, ha letudnak egymással feküdni.

jan. 5. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Én pasiként is azt mondom, hogy én is csak olyan nővel fekszek le aki tetszik, vonzó.


Ha a szódával elmegy kategóriával elmennék, kb magamat köpném szembe.


A pénzes vénember, fiatal jó csaj kombónál a pénz részben feledteti az undort, vagyis inkább munka ez, kb mint a prostiknál.

jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Ha választani tudsz a "szódával elmegy" és a jó bor között, akkor melyiket választanád? Naná, hogy az utóbbit, márpedig van választási lehetőség.

A golddiggereknél meg van az a pénz...

jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, nyilván azt választja az ember, aki vonzza. De ha én rég nem voltam nővel, akkor azért lefeküdnék olyannal is, aki "elmegy" kategória.
jan. 5. 12:54
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
#3 igen, mert neked nincs választási lehetőséged, ha lenne akkor te is a lehető legjobbat választanád az elérhetőek közül nem?
jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

Nők alkalmi szexre simán össze tudnak jönni jóval szintjük feletti férfiakkal.


A legtaszítóbb számukra a sikertelen férfi, akkor is ha rendben az ápoltsága, testalkata.

jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Lányok alapvetően mindig csak a legjobb fiúkra hajtanak. Aztán 25 után megállapodnak azzal ami jut. Vagy ahogy írod, szódával elmegy. Legyen apja a gyereknek, stb stb.
jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ki kell alakuljon a szimpátia, szerelem. Ezek nélkül vonzódás sem lesz.



Szóval nem feltétlen az az első. Aki külsőre megy, annak talán biztosan.

jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
6. Baromi nagy hülyeség. Lányokrs biztos jellemző, nőkre nem. :)
jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Lányokra*
jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem fekszem le olyanokkal, akik nem vonzanak, de azért nem 2 csoport van, hogy extrém vonzó, meg undorító, hanem egy skála. Ezért is volt olyan párom, aki nagyon nem tetszett külsőre, mert belülről nagyon megfogott, vonzott, mint ember. Ha viszont taszít mindene, akkor biztos nem lesz semmi.
jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!