Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknél csak az a két lehetőség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél csak az a két lehetőség van, hogy szexuálisan vonzódjanak valakihez vagy undorodjanak tőle?

Figyelt kérdés
Vagyis itt az oldalon is sokszor leírják, hogy azért nem adnak esélyt sok pasinak, mert undort váltana ki belőlük az ágyban és nem tudnának vele szexelni ezért várnak inkább olyanra, akit nagyon vonzónak találnak. Viszont csak ez a két szélsőség létezik? Nincs olyan, ahogy mondani szokták, hogy "szódával elmegy"? Vagyis nem különösebben vonz, de azért nem is vált ki undort, lássuk mi lesz belőle. Meg az is milyen gyakori eset, hogy gazdag, csúnya, öreg pasik jönnek össze szép, fiatal nőkkel. Nyilván ott sincs akkor nagy vonzalom, de undor sem, ha letudnak egymással feküdni.

jan. 5. 12:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%

Ha arra vagy kíváncsi, hogy itt, vagy bárhol máshol a nők dugnak-e olyan pasival aki egy kicsit sem fogja meg őket sem külsőleg, sem "belsőleg", sem más formában akkor szerintem tudod a választ saját tapasztalatodból: NEM.

Ha egy lány úgymond könnyedén válogatja a partnereit ott meg 1000 pasi fog sorban állni minden nőre - köztük a "cápák" is akik tudnak csajozni. Szóval ne erre építs.


Fogadj meg egy tanácsot barátom. Ha célba akarsz érni, akkor sose úgy vágj bele, hogy "szia én lennék aki szódával elmegy ha nagyon nincs más". Hanem érd el, hogy az adott lány úgy gondolja, érezze igenis te vagy a legjobb neki, a legjobban megfelelő. Akkor talán bejutsz a bugyiba (persze nem az első randin).

jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Egy bokszhasonlattal élve, úgy nem lehet ringbe szállni, hogy "talán kihúzom az első menet végéig" mert lecsapnak az első félpercben. Ha úgy mész be a szorítóba, hogy na azért is győzni fogok akkor talán van esélyed is rá. Szóval tedd inkább helyre a tökeidet! Leeresztett kézzel még senki sem nyert meccset.
jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%

“6. Baromi nagy hülyeség. Lányokrs biztos jellemző, nőkre nem. :)”

Nagyon frappáns közhelyet akartál mondani, csak nem sikerült. Ha elolvasod amit írtam, látod, hogy én is ezt mondom, 25 felett, mikor már nőnek mondható egy nö, kompromisszumot köt. Azelőtt meg lányok és reménykednek a tökéletes hercegben. Ennyi.

jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

13. Attól hogy neked nem jött össze, nem a nők hibája.



Ahogy az sem a víz hibája ha a kacsa nem tud úszni. :)

jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Mármint mi nem jött össze?
jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15. Kapcsolat nőkkel. ;)
jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
De ki mondta, hogy nekem nem jött össze?
jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon frappáns közhelyet akartál mondani, csak nem sikerült. Ha elolvasod amit írtam, látod, hogy én is ezt mondom, 25 felett, mikor már nőnek mondható egy nö, kompromisszumot köt. Azelőtt meg lányok és reménykednek a tökéletes hercegben. Ennyi."



Aki ezt nyilatkozza, semmi tapasztalata igazi nőkkel. Nem ezt keressük, elárulom!

Innen látszik, semmi tapasztalatod nincs. A te sikertelenségedet kivetíted egy egész nemre. Eléggé vicces.. :)

Bár sajnos gyakori, mindig más a hibás ha az ember béna vagy sikertelen.

jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Te csak a saját szemszögedből beszélsz, és azt hiszed, az egész világ úgy működik, ahogy te látod.
jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

19. Akkor írd le nyugodtan privátban a problémád, hogy vertek át a csúnya nők! 🥺


Mint írtam! Attól hogy a nők VELED nem akarnak komoly kapcsolatot vagy szexet, ez nem a nők hibája és nem a fehér lovon várnak a hercegre. A nőknek egyszerű megfelelni, csak sokan nem akarnak erőfeszítést tenni, mert azt hiszik majd a sültgalamb a szájukba repül. De ez nem így működik.


Egy kapcsolatért tenni kell. Ráadásul a nőnek van 20 opció, egy férfinak sokkal kevesebb. Ha elrontja a kapcsolatot, nincs neki is 20 opciója. :/

jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!