Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Néger pasik izgatják a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néger pasik izgatják a magyar lányokat? Kinézetre, magasságra?

Figyelt kérdés

Néger pasik hajtanak magyar lányokra?

Buliban, akár az utcán? Vagy hasonló módon?

Lányok ti is vonzónak tartjátok a négereket?



#szex #alárendelés #Néger pasik
júl. 27. 12:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
40%

Nekem mindegy, csak legyen nagydarab meg szőrös meg szakállas.


Onnantól lehet fekete, grizzli, jeges, vagy panda. A lényeg hogy brummogjon.

júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem homogén halmaz. Van, akinek bejönnek, van, akinek nem. Sztem több az, akinek nem jönnek be, mint akinek igen. Én pl. életemben egy fekete férfit tartottam olyan értelemben vonzónak, inkább az eurocentrikus vonások, világos bőr jön be. Engem még nem próbált felszedni fekete férfi, és akiket láttam eddig utcán, a maga dolgával foglalkozott, nem sündörgött a nők körül folyton, ez sztem egy kifejezetten negatív sztereotípia.
júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Fura, hogy mindeki azt írja, hogy nem érdeklik a négerek, holott 5-10 éve még csupa olyan kérdéseket lehetett olvasni itt gyakorin, hogy hol lehet néger pasikkal ismerkedni.. 🤔 Hát nem tudom.. Szerintem az országban újabban a kormány által elterjedt erőteljes xenofóbia lehet az oka, hogy most tagadnak a nők.
aug. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!