Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem bízok a barátnőmben?22/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízok a barátnőmben?22/F

Figyelt kérdés

Nem bízok a barátnőmben, az utóbbi időben nagyon megváltozott, kezdődött az egész úgy hogy átment egy házisárkánnyá, mindenért problémázott, veszekedéseket generált értelmetlen dolgokból is, most az utóbbi egy hónapban pedig feltűnően kedves néha, viszont olyan érdektelen lett, nem kérdez a napomrol, kevésbé beszédesebb stb, és viszi magával a fürdőbe mindig a telefonját, képernyővel lefelé teszi le, egyszer pedig nyúltam a telefonja felé és megijedt

Ez az egyik, a másik az hogy általában neki a délelőttei szabadok munka terén, viszont akkor alig elérhető, óránként ir vissza valami, azt mondja hogy alszik és folyton felébred stb

Most is Pénteken szabad vagyok én is, és mondtam neki hogy csinalhatnank valami reggelrol, és mondta hogy ő a családjával akar lenni

Szerintetek?


júl. 24. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Én egy nőben sem bíznék meg. Szóval nekem ez természetes állapot.
júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarán túltette magát a kapcsolatotokon. Utoljára még próbált a balhékor tenni érte, nem jött össze. Most már másvalakitől függ a hangulata
júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan leírtad a kapcsolat halálát.

Itt múlt ki a szemed előtt.

júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megcsal!
júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valakivel chatel !!!

Voltam hasonlo szituacioban, pontosan ahogy leirod. A telefont mindig leforditva tette le (nekem soha nem jut eszembe leforditva tenni).

Vitte magaval mindenhova, fürdeni, wcre. Napi 3x-4x nagyWc-zett. Minimum 20perc. Az ertesitesek le voltak nemitva. Ha elkertem, hogy megnezzem -akar egy kepet, vagy az idöt soha nem adta a kezembe. Ö fogta, es felemforditotta. Ejszaka a parnaja ala tette.

En sem akartam elhinni, hiszen allitotta,hogy szeret, es jol müködött a kapcsolatunk, de.... aztan konkret bizonyitekokra bukkantam, es igazam volt.

júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert pont most volt szülinapom, és elég drága ajándékot kaptam tőle, meg elég drága program volt, pedig neki sincs gazdag családja, és van bennem egy bűntudat hogy ilyet gondolok, mivan ha teljesen hűséges, pedig úgy szembesíteném őt a dolgokkal
júl. 25. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy pont, hogy ezzel akarja leplezni a büntudatat, hogy draga ajandekot vesz neked.

Ha penteken szabad vagy, es Ö ezt tudja, mond, hogy bocsi megsem. Es kövesd Öt. Tudom nem a legegyenesebb megoldas, de hatha megtudsz valamit.

júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem egyszer meglepeteskent talalkozok vele, és elkérem a telefonját hogy megnézzem, ha gáz ha nem

Mert mindig előre megbeszélt időpontban találkozunk, és akkor szerintem rendet tesz a telefonján

júl. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!