Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bízok a barátnőmben.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 és fél hónapja vagyunk együtt, és néha nem érzem hogy tényleg szüksége van rám, rengeteg időt tölt a barátaival, akik szerintem többet is szeretnének tőle mint barátságot

16/f


2015. máj. 1. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele?! Ha nincs bizalom akkor csak ez a megoldás. Ha ez sem segít, hát sajnálom nem lesz hosszú-életű...
2015. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
30%

Biztos, hogy többet szeretnének Tőle. Ha élvezi ezt a tetszelgést, ami a korotokban nem újdonság, emelt fővel állj tovább. Nem tudod megváltoztatni a (gondolom) Veled nagyjából egy korú lányt, nem feltétlen érti meg (mert nem annyira értékes még számára egy kapcsolat) amit szeretnél, kérnél Tőle, és valószínűleg nem lehetne megbeszélni se vele. Ha nekikezdesz az lesz az eredménye, hogy otthagy.

De Te ismered, egy próbát megér, hátha..

Nagyon jól kell forgatni a szavakat, hogy ráébreszd erre a tényre, miközben Veled marad, és javul a kapcsolatotok. Természetesen anélkül, hogy Te kimondanád neki (féltékenynek tartana, az se segít).

Jobban járnál egy olyan lánynál, aki jobban értékel!:)

2015. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. Én is férfi vagyok és ugyanebbe a cipőbe járok mint te. Az én barátnőmnek is állandóan bókolgatnak a barátai, ami engem kicsit zavar, de tudom hogy sosem csalna meg engem és én se őt, még akkor se ha lenne rá lehetőségünk. Szerintem próbáljátok megbeszélni. Adott már okot a bizalmatlanságra? Megcsalt valaha is? Mert ha nem, akkor nem érdemes szakítani ha alapból meg jól megy minden.
2015. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Néha szokott titkolózni, de nem lényeges dolgokról van szó, szóval nem értem miért teszi...

Egyébként nem csalt még meg és nem is fog, bízok benne

2015. máj. 5. 01:17
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
akkor most bízol benne v nem bízol benne?
2015. máj. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!