Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elküldenétek a feleségének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldenétek a feleségének a screenshotokat?

Figyelt kérdés

Meleg kérdés.


Ismerkedtem egy nagyon helyes 25 éves csavoval egy ideje egy appon. Kicsit kutakodtam utána, nem elég óvatos, a neve alapján simán megtaláltam a közösségi médián... Felesége és 1 éves lánya van. Amint ezt szóvá tettem neki egyből bepánikolt, hogy senki sem tudja róla, a felesége sem, ezután törölte a fiokját.


Gondolkodom azon, hogy a screenshot-okat elküldöm a feleségének, szegény véleményem szerint jobbat érdemel. Vagy lehet inkább ki kellene maradnom belőle, magam sem tudom. Ti mit tennétek? Esetleg fordított helyzetben örülnétek neki, ha ilyen helyzetben valaki elküldené az igazságot a párotokról/férjetekről? Én biztosan tudni akarnék róla, na de hát nem vagyunk egyformák.


Mindenesetre kár a csávóért, mivel tényleg nagyon jól néz ki, mondjuk ez nem minden... Igaz az a mondás, hogy hiába fényes kívülről az alma, ha belülről rohadt.


Megértem, hogy fél coming outolni, de ez nagyon nem mentség arra, hogy szerencsétlen nőt 1 éves gyermekkel így atvagjon...


júl. 23. 16:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
19%
Én is azt gondolom ne zúzz szét 1 csaladot de látom már döntöttél..akkor viseld a következményeket!Ismered te annyira ha elküldöd a screenshotot,eléred a célodat ? Vannak nők v pasik hogy úgyis a parjuknak hisznek, vagy megbocsatjak az egyszeri felrelepest
júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy ne zúzzon szét egy családot? Már nem azért, de nem a titokban homokos, félrekefélő férj az, aki szétzúzza a saját családját, mert annyira remeg a pélóért?
júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
61%

Ne tegyel tonkre egy csaladot🤡🤡🤡

Jaj mekkora bohocok vagytok. Veletlenul sem az teszi tonkre, aki nem meri felvallalni, hogy meleg, inkabb hazasodik meg legyart egy gyereket.

En tudni akarnam, hogyha ezt muvelne a ferjem a hatam mogott.

júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha én lennék a feleség, alighanem tudni szeretnék róla. Még ha iszonyatosan fáj is, de inkább minél előbb, semmint egy idősebb fejjel, amikor már a legjobb éveim leperegtek egy olyan ember mellett, aki nem érdemel meg.
júl. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
51%
Én is szeretnék tudni róla, de nem ilyen módon. Talán el sem hinném neked.
júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

UPDATE:


Már tegnap reagált a feleség a screenshotokra. Elsőre nem gyengén kiakadt, voltam én minden... Úgy voltam vele nem válaszolok az üzeneteire, szegénynek így is elég baja van. Utána fél órával később felhívott Messengeren. Gondolkodtam rajta, hogy felvegyem-e, végül úgy döntöttem igen.

Végig sírva kulturáltabb stílusra váltott. Mondta, hogy nem engem hibáztat, és még meg is köszönte, hogy elküldtem neki, gondolhatjátok mennyire megkönnyebbültem... Azt mondja mindig is sejtette, hogy van vele valami.

Férje amúgy még nem volt otthon ekkor, este ért haza. Reggel írta a nő, hogy még aznap este kidobta őt, a férfi nem is védekezett, sejtette, hogy végül elküldöm a screenshotokat.

júl. 24. 15:10
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted mondjon bárki bármit. Nem te törted össze a családjukat, hanem a srác azzal, hogy hazudott... Ő döntött úgy, hogy a felesége tudta nélkül ismerkedik, tehát ő szedte cs*szte szét a családjukat. Egy olyan kapcsolat amiben hazugság van, eleve pusztulásra van ítélve.
júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26%

Ha hetero kérdés lenne, azt mondanám buktasd le.

Mivel homo kérdés, én hagynám. Nem tudom, mi játszódhat le valakiben, aki honiszexuális, és van felesége meg gyereke.


De persze mindez már nem számít, borítottad a bilit. Szerintem parasztság volt.

júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező azért köszi az updatet!
júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!