Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elküldenétek a feleségének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldenétek a feleségének a screenshotokat?

Figyelt kérdés

Meleg kérdés.


Ismerkedtem egy nagyon helyes 25 éves csavoval egy ideje egy appon. Kicsit kutakodtam utána, nem elég óvatos, a neve alapján simán megtaláltam a közösségi médián... Felesége és 1 éves lánya van. Amint ezt szóvá tettem neki egyből bepánikolt, hogy senki sem tudja róla, a felesége sem, ezután törölte a fiokját.


Gondolkodom azon, hogy a screenshot-okat elküldöm a feleségének, szegény véleményem szerint jobbat érdemel. Vagy lehet inkább ki kellene maradnom belőle, magam sem tudom. Ti mit tennétek? Esetleg fordított helyzetben örülnétek neki, ha ilyen helyzetben valaki elküldené az igazságot a párotokról/férjetekről? Én biztosan tudni akarnék róla, na de hát nem vagyunk egyformák.


Mindenesetre kár a csávóért, mivel tényleg nagyon jól néz ki, mondjuk ez nem minden... Igaz az a mondás, hogy hiába fényes kívülről az alma, ha belülről rohadt.


Megértem, hogy fél coming outolni, de ez nagyon nem mentség arra, hogy szerencsétlen nőt 1 éves gyermekkel így atvagjon...


júl. 23. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Elküldeném a screenshotokat
Nem küldeném el
45 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem akarnék belekeveredni más dolgába.
júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék alapjáraton, de ezt a szegény lányt rettenetesen sajnálom... :/ Profilját elnézve él-hal a családjáért, állandóan a gyerekről posztol és a pasirol, hogy mennyire szereti. :/
júl. 23. 16:45
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Elküldeném mert szét fogja csalni. Megérdemli a nő, hogy ne a sötétségben legyen és tudjon kezdeni új életet nélküle, vagy mellette. Az ő döntése lenne mit kezdjen a helyzettel. Tudnia kéne róla mindenképpen!
júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
44%
Ha közelebbi ismerősöm, barátom, vagy akár rokonom lenne a feleség, olyan ember, aki fontos nekem, akkor finoman felhozva a témát beszélgetnél vele erről, de még akkor sem úgy, hogy az arcába vágok egy halom sokkoló screenshotot. Ismeretlen ember életébe ilyen módon beavatkozni nekem inkább a zaklatás kategória. Egyébként is valószínűleg legalábbis sejt valamit az a nő, ha biztosan nem is tudja még az igazzságot. Hagyd őket, nem tőled kell ezt megtudnia és nem ilyen módon.
júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
11%
#2 annál inkább nem kéne tönkretenni azt amilyük van
júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

De hát így milyük van 5-os? Hazugságban élnek.

3-assal eddig abszolút egyetértek. A nőnek is az érdeke lenne, hogy minél előbb új életet tudjon kezdeni... Inkább most menjenek szét, mint X év múlva ne adj Isten még több gyerekkel.

júl. 23. 16:49
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Képzeld el fordítva a helyzetet, hogy neked segítene-e ha kiderülne, hogy a párod hűtlen és valaki kinyitná a szemeid. Nekem személy szerint őrangyalként szerepelne és hálát adnék az égnek, hogy volt mersze elküldeni.
júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
Elküldeném. Aki 1 éves gyerek mellől , házasságban képes kifele kacsintgatni, az más ocsmányságra is képes.
júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
18%

Itt nem egyszerűen egy lebuktást tennél meg, hanem konkrétan egy családot zúznál szét. Amúgy meg ne sajnáld már annyira azt a édibédi lányt, hidd el, annak a lánynak is van bőven vaj a füle mögött, nehogy azt hidd már, hogy a csaj nem kur félre testileg, lelkileg valakivel. A közösségi média csak álca, pl válófélben lévő házasok is tesznek ki édes kis képeket, hogy 10-20 éve együtt, azt' meg várják a válóperes papírt, hogy megszabaduljanak egymástól.


Szerintem maradj ki ebből, mert a mai világot nézve, te jössz ki hülyén belőle majd, mivel a csaj is hűtlen, és ezer százalek, hogy az, konkrétan csak jól kiröhögne, minden bizonnyal tudja, hogy a pasija félrebszik férfival, nővel stb....


Szerintem maradj ki ebből, és ne a közösségi média szrjaira hagyatkozz, ne a kirakatot nézd, fogalmad sincs mi zajlik köztük a 4 kbaszott fal között.

júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
5. Az igazság senkitől nem vesz el semmit csak ráébreszt a valóságra, hogy mid van és mid nincs egy kapcsolatban!
júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!