Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki csalta már meg a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csalta már meg a párját tartósan?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, mert az ismerettségi körömben derültek ki dolgok. Én nem csaltam meg soha senkit és engem sem szerencsére.


Szóval ismerősről kiderült, hogy közel 1,5 éve van barátnője a felesége mellett. (Most válnak h kiderült) tavaly még nagy boldog családi nyaralás, ölelkezős-puszilkodós közös képek a feleséggel, miközben akkor már majd fél éve tartott a kapcsolat a barátnővel.

Vannak akik tényleg külön tudják választani a szexet meg az érzelmeket? Vagy mi játszódik le ilyenkor az emberekben? Hogy tudnak együtt lenni hónapokig/évekig a szeretővel aztán hazamenni mintha minden rendben lenne?

Ezt nem ilyen számonkérő kérdésnek szánom, pusztán szimplán érdekel, hogy ilyenkor ezt hogy éli meg a hűtlen fél.



júl. 21. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan éli az életét a megcsaló a megcsalttal és a szeretőve együtt. Majd amikor biztos a szerető, érez is iránta valamit, vagy egyszerűen úgy hiszi vele jobb lenne akkor elhagyja a megcsalt személyt. Teljesen mindegy neki a szeretővel együtt, hogy a megcsalt személynek mit okoznak, nincsen lelkifurdalásuk.
júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen az, hogy mit okoz a megcsalt személynek.. hanem hogy a hűtlen fél hogy tud 2 helyen is “teljesíteni”? Nem csak a szexre gondolok hanem hogy tud otthon egy jót beszélgetni a párjával, nyaralni menni stb hogy közben más is van a képben?
júl. 21. 11:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adott 100%-ot az egyiknek és a másiknak se.
júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy adott de ez nem volt neki eleg.
júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem ritka, sőt elég gyakori felállás.
júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Okos ember a sajat karan tanul. (vagy akkor sem)

Igen, volt, hogy megcsaltam a parom. Akkor mar a kapcsolatunk nagyon a veget jarta, es beleszerettem egy masik emberbe. Tesileg-es lelkileg is megcsaltam. Akkor nem gondolva bele,hogy Ö mit erezhet.

Megbantam, es a mai napig eszembejut mi törtent. Soha többe nem tennem meg. Föleg,hogy utana a "Karma" vagy nevezzük barmi masnak viszaadta nekem-bar többszörösen is.

Belekerültem abba a kapcsolatba (akivel en csaltam meg ) Evekig müködött, Szerelem volt, legalabbis a reszemröl, majd kiderült erröl a szemelyröl,hogy egyszerre több növel chatel, szediti öket, udvarol, ugy allitja be Szigli allapotban van.


Megtanultam a lecket egy eletre. A legfontosabb a hüseg, es a bizalom.

júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2. szeretői kapcsolatom tart már 4+ éve. nem egyszerre, az elsőnél kiraktak. a 2. még most is tart
júl. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es valaszolo.

Mit nem kapsz meg a parkapcsolatodban amiert szeretöt tartasz? A parod tud rola , vagy sejti? Ha nem, es becsapod, hogy szamolsz el a lelkiismereteddel?

júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem csapom be.
júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. természetesen nem tud róla. nincs itthon szex, nem érdekli sosem volt aktív.
aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!