Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás alapos gyanúja áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás alapos gyanúja áll fenn a feleségem felé,de szeretem!? a körömben már kaptam meg erősítést ez ügyben kapcsolatban.v a nejem s átfordul passzív magatartás felé.ami csak rontja a helyzetet. kérdésekre nem felel.ötleteket kérek mit tegyek?!

Figyelt kérdés

mit gondoltok mit tehetek ?

maradjak csendben s éljem az életem.

vagy pedig tekerjem fel az ügyet?

ami lehet olyan valaki életét teszi aki nem is tehet erről.

kiderítsem.vagy pedig elég ennyi.

s várjak amíg újra egem felel meg mint feleség



júl. 9. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elviseled hogy felszarvaznak vagy szakitàs, nincs más.
júl. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Meg kellett volna rendesen csinálni,akkor nem ment volna máshová.
júl. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindez attól függ mit akarsz. Engem érdekelne és ha passzív aggresszív azt nagyon határozottan kezelném és nem tűrném. A megcsalást pedig természetesen válással honorálnám, nem akarok megbízhatatlan emberrel együtt élni.
júl. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés szeretnéd-e homokba dugni a fejedet, vagy megtudni az igazat, ami talán választ ad a passzív magatartására.
júl. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Minden választ adónak!

Elnézést a kései válaszért.

Mindenkivel egyet értek,teljes mértékben.

Homokba dugni a fejem, csak egy dolog miatt tenném, hogy ne érezze a nejem magát kellemetlenül hogx tudom hűtlen volt vagy most is az velem.

Mert onnantól, azt hiszem minden megváltozna, s nem tudna boldogan nevetni rám, ha látja a szememben mit érzek.

Szeretem, még így is, ha megtörtént ha nem.

Talán az lenne a megoldás, ha belém szeretne ujra annyira, hogx magától,önként akarna megváltozni, s hű maradni.

De ez igy nagyon nehéz,

Mert úgy erzem szerelmes vagy az volt,

S abban biztos is vagyok.hogy szerelmes volt nagyon.

S ha azt érzi hogy soha nem is érzett ilyet eddig, mellettem évek alatt, akkor szinte reménytelen a helyzetem.

Mit gondoltok erről?

júl. 19. 23:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Te szereted ő meg csak szórakozik veled! Lépj le de gyorsan! Az ilyen nő nem fog megváltozni,szép kényelmesen elvan melletted közben meg bohócot csinál belőled! Ébresztő! Hidd el hogy csak kihasznál! Tapasztalatból mondom!
júl. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os választ adónak.

Bár ilyen egyszerű lenne.

De szeretem, pedig minden jel arra mutat hogy m

júl. 21. 02:38
 8/8 A kérdező kommentje:

6- os választ adónak.

Folytatom.

Szóval minden jel arra mutat megtette, s lehet régebben is, s több illetővel.

Nyugalomban érezte magát s biztonságban, a bizalmam hátterében.

De szeretem, s azt gondolom, hátha megváltozik ,mostantól jobban figyelek rá, háttérből szemlélve.

S ha nyugalomban lesz ujra,akkor érdekel majd, hogy folytatja e.

S ha igen, akkor azt teszem amit javasolsz.

Ez így működhet?

Reset gomb... Uj napok...

Meglátjuk.

Köszönöm a felvilágosítást s tanácsot.

Egyebként..tapasztalatból irtad a tanácsod.

Elmeséled?

Hátha segit ez is valamit

júl. 21. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!