Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudnátok, hogy a gyereketek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok, hogy a gyereketek megcsalja a párját, elmondanátok a párjának?

Figyelt kérdés
A kérdés csak elméleti, nem történt ilyesmi velem, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

júl. 5. 08:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemmel szavaztam.

Nem mondanám el a párjának, hanem elbeszélgetnék erről a gyerekemmel és meghagynám neki a lehetőséget, hogy ő mondja el.

júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nincs jogom hozzá,de nem lennék rá büszke.
júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a gyerekemmel elbeszelgetnék, hogy tisztességtelen amit csinál.
júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én sem. Ő élete, ő dolga.
júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Én először a gyerekemmel beszélnék, hogy mondja neki el, azzal, hogyha ő nem mondja el, akkor én fogom. Nekem a megcsalás vörös posztó.
júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Akárhány link párom volt mindegyik anyja éreztette velem azt hogy egy senki vagyok kb nekik.


Pl ha vita volt mindig a fiuknak adnak igazat akkoris ha nincs, meg olyanokra biztatják is a fiukat hogy ugyis van mindig más nő, azok jonnek mennek. Még pártolják is az egészet.

Es röhögnek ha a fiuk szakit.


Exem tesoja felesegul vette a lanyt 3 gyerekuk van. A nő teljesen bele van gebedve, de tartja magát, az anyós meg állandoan csak szidja!


Én eddig Szinte csak ilyen anyákkal találkoztam. De vannak korrekt rendes anyák is de az ritka.

júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Amugy en nem szólnék bele a fiam magánügyeibe. Eleinte a pasik azt se tudják mi az a megcsalás meg azt se hogy hoppá ezt nem kellett volna mert akkor szakit a másik. (Vagy úgyis velemarad a másik...)szerintem az elettapasztalataikat hagyni kell amig az nem önveszélyes.


Nekem anyámék allandóan kontrollalták a kapcsolataimat, abszolut elítélem őket millio meg egy bajt sérulést is okoztak ilyenekkel!!

júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
A világért se! Az ő élete, sem okom, sem jogom beleavatkozni.
júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!