Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom és utána szakított velem de még mindig keres, miért?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt. 2 hete szakított velem. Még mindig azzal van akivel megcsalt, de mindennap ír. Bűntudatodból? Néha azt mondja még mindig szeret, néha meg hogy jobb hogy szét mentünk és a másik lányt szereti. Miért csinálja ezt, játszik velem? Vagy sérelemből csalt meg?

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, de leginkább fiúkéra. Mi lehet annak az oka, ha megcsaltok egy lányt utána dicsekedtek azzal akivel megcsaltátok neki és mindennap keresed a volt barátnőd?



tegnapelőtt 06:27
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mondom az egyetemes vàlaszt: pina, szex.
tegnapelőtt 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Veled is szexelne, meg másokkal is.
tegnapelőtt 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a helyedben nem foglalkoznék többet egy ilyennel.

Megcsal, aztán még henceg is vele.

tegnapelőtt 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért állsz vele szóba ha megcsalt és elhagyott egy másik nőért?

Én biztos ignorálnám egy életre, legyenek boldogok.

Egy kicsit emészgetném a helyzetet majd én is ismerkedésbe kezdenék.

Egyébként szerintem is ilyen kiskapu vagy neki, tudod majd ha nincs ló jó a szamár is.

Szeretnél te szamár lenni?

Szerintem kérd meg ne keressen többet. Tudom nehéz, de legyen már benned tartás.

tegnapelőtt 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyitva akarja hagyni az ajtót, hogyha az új lánnyal nem jön össze, akkor vissza tudjon menni hozzád.
tegnapelőtt 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég letiltottam volna a helyedben. Anyukájával játszadozzon.
tegnapelőtt 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha bűntudata lenne, akkor felhívna és megkérdezné mivel tudna abban segíteni, hogy könnyebben lezárd a kapcsolatot és találj egy új partnert! Akkor nyugodna meg, ha elérted a célod és megtaláltad az utódját.

Ha azért hív fel, hogy elmondja szeret és közben megcsalt akkor azzal nemhogy nem segít, sokkal inkább árt neked. A saját pici lelkét akarja nyugtatni azzal, hogy te megbocsájtasz neki és elnézed a hűtlenségét. Tiltsad le minden létező helyen és ne foglalkozz vele többet!!!!

47F

tegnapelőtt 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le végleg.
tegnapelőtt 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Érzelmi fogyatékosak vagytok mind a hárman, azért...
tegnapelőtt 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!