Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal szakítottunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szakítottunk, utána lefeküdtem valaki mással. Nem tudom, mit tegyek! Valakivel történt hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal másfél évig voltunk együtt, de az utóbbi hónapokban eltávolodtunk. Úgy éreztem már nem vagyok szerelmes, azóta úgy gondolom, ez azért volt, mert saját magamat nem szerettem, és így adtam ki magamból.

Szakítottunk, néhány napig beszéltünk, majd nem, ő bulizgatott, én a barátaimmal voltam.

Az egyik barátnőm házibulit tartott, ahol összekeveredtem egy fiúval (aki gyerekkori szerelmem, mellékesen "exem" haverja). Lefeküdtünk, azóta megbántam, és tudom, hogy nem kellett volna. Azt hittem jobb lesz, hogy túl teszem magamat az első szakításomon, de csak rosszabb lett. Most pedig újra látok arra esélyt, hogy összejöjjünk volt barátommal. Nem tudom, hogy elmondjam e neki, vagy hogy mondjam el neki. Én tudom, hogy még van köztünk valami, és nagyon hiányzik, egész nap rá gondolok. Szükségem van rá!



2021. febr. 28. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Miért mondanád el neki? Nem voltatok együtt mikor megtörtént.
2021. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverja megtudja hogy csak dugni akartál vele, szerintem elfogja mondani a pasidnak, hogy megfektetett.
2021. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Te úgy teszed túl magad egy szakításon, hogy gyors megkuratod magad? Ó, te lány, milyen könnyű eset vagy! xD


Szerintem arra számíthatsz, hogy ha elmondod a barátodnak, jó eséllyel azzal végleg véget is vetettél a kapcsolatotoknak, bár én azt tanácsolom, hogy ennek ellenére mondd csak el, ne szépíts azon, hogy milyen is vagy te, és hogy mire számíthat, ha veled marad.

2021. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szereted. Egyszerűen szakítás utáni vágyad van a kapcsolat iránt. Összejöttök, pár hónap múlva ugyan itt fogsz tartani.
2021. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Fiúként ha szerelmes vagyok akkor nincs kedvem más nőkhöz. Viszont úgy látom te különleges lány vagy:D
2021. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a kövi tanácsot kaptam règen:"Amire egyszer nemet mondtál, másodszorra is mondj nemet..."

hidd el nagy igazság van benne....

2021. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!