Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezen hogy kell túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy kell túllépni?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú szórakozott velem, nagyon kedves volt, pont úgy viselkedett, amitől el tudok csábulni. Csak közben kiderült hogy mellette van egy "hivatalos" barátnője, és hiába van ez a lány, lefeküdt velem többször. Amikor szembesítettem ezzel, akkor azt mondta, hogy a lánnyal hiányzik a több intimitás otthon és hogy ő nem egy nagyon rossz kapcsolatból jött hozzám. Ekkor rákérdeztem, hogy miért feküdt le velem. És mondta hogy ő nem ígérte hogy járni fogunk, meg nem volt érzelemmentes, de nettó nem szerelmes belém, és hogy neki a másik lány kell, vele szeretne járni. Így végképp nem értem hogy miért volt szükség arra hogy eltitkolja előlem a másik lányt és hogy folyamatosan csalja velem akaratomon kívül. Egyébként ezt is csak úgy mondta el, hogy a másik lány megtudta, hogy velem esetleg lehet valami. És a srác akkor azonnal letiltott engem, nem értettem, hogy miért, utólag én kérdeztem rá egy másik felületen hogy miért kapom ezt, akkor mondta el. Egyébként többször volt hogy anyagilag is segítettem neki, volt hogy meghívtam párszor, mert tudom, hogs nem veti fel a pénz, és ehhez úgy hozzászokott, hogy egyszer benyújtotta nekem az eg³sz számlát hogy fizessem ki én, többször lehúzott. Jól sejtem hogy soha nem is szeretett? Azóta meg összeköltöztek a barátnőjével, talalkozott velem 1 évben 2x és mindkettőn rám akart nyomulni, de azóta már nem akar olyan gyakran találkozni, mint előttw mikor még titkolta egymás elől a 2 lányt :(

jún. 18. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Sose szeretett, egész egyszerűen a puncid kellett neki, semmi más.
jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan mi más kellhet még egy férfinak?A puncin kívül?
jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
2# Ezek szerint pénz.
jún. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Egy érzelmi nyomoronc a srác, ha ilyet meg tud tenni, ezt nehéz elfogadnia egy érett, értelmes embernek.

Gondolom még fiatal vagy, találhatsz még millió másikat, aki kapott is rendes nevelést, tapasztalatot.

Lányokat, nőket így lehet a legjobban "kiütni", amikor semmibe veszik őket érzelmi, meg mindenféle téren.

Nem jobb a másik lány nálad, csak más, akihez egy olyan barom tud vonzódni.

jún. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És szerintetek a barátnőjét szereti, ha 2 lányt akart rendszeresen egyszerre magának?
jún. 19. 06:26
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy beköptem volna baratnőjenek mint a sicc! Bar szerintem az sem lehet sokkal okosabb, ha ilyen lehúzós hazug féreggel vanm
jún. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Lehet őt nem húzza le :/


Ki tudja,kinek mit hazudik, ezek után sztem már kérdése sem igaz

jún. 19. 06:45
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden üzenetváltást átküldenék a nőjének. Rohadjon meg az ilyen félrekúrós.
jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen neheznek is tűnik, egy ilyen sracot el kell felejteni. Ha abban remenykedsz, hatha megis veled akarma lenni, valószínűleg veled is eljatszana ezt vagy rosszabat is.
jún. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
8 az ilyeneknek a nője ugyse lép le.
jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!