Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűség szempontjából ez még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűség szempontjából ez még elfogadható? Gáz ha ilyeneken agyalok?

Figyelt kérdés

Sokéves tartós kapcsolat mellett pl munkahelyen valaki viccelődik / flörtöl másokkal?

Nincs érintés, nincs csók, szex, stb, csak szóbeli kacérkodás. 1-1 dicséret, flört.


Illetve ezek következményeképp elgondolkozok néha, hogy milyen jó, hogy ennek-annak bejövök, milyen jól néz ki, fú de jó lenne ez vagy az...

De ugyanakkor elégedett vagyok a kapcsolatommal és szeretem is a párom, de mégis ilyenkor megbolondít a helyzet kicsit.

Persze józanul belegondolva tudom hogy ez egy marhaság és semmi értelme nem lenne belemenni de a pillanatnyi vágyakozás ettól még jól esik.


Mindkét nem véleményére kiváncsi vagyok és, hogy más is jár -e néha hasonló cipőben.


jún. 9. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
Addig nem probléma a "flört" míg nem tetszik a másik. Ha csak szórakozásból csinálod, unalmadban még elfogadható. De amikor tetszik a másik és nem bírsz ellenállni annak, hogy ne flörtölj vele és még rajta is jár az agyad az már én szerintem nincs rendben egyáltalán. Barátok/haverok is cukkolják egymást és mégse akarnak egymástól többet mégha ellenkező neműek is. Én szerintem te a másik csoportba tartozol tehát nem elfogadható mivel érzelmileg hűtlen vagy a párodhoz. Gondolom le leszek pontozva, te se fogsz velem egyetérteni, de akkor is így gondolom. Már csak az, hogy kiemelted a kérdést nekem azt jelzi. Úgy tűnik lelkiismeret furdalásod is van. Na ha az nem utal arra, hogy a tűzzel játszol és a végén megégeted magad akkor nem tudom milyen jelre vársz még, hogy helytelen amit csinálsz!
jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Pláne ha körbenézek a munkahelyeimen a férfiak 90% -a simán csinál elég durva dolgokat amiben persze partner a nők 50%-a."

Itt konkrétan milyen dolgokat láttál és milyen munkahelyeken?

jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!