Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűség szempontjából ez még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűség szempontjából ez még elfogadható? Gáz ha ilyeneken agyalok?

Figyelt kérdés

Sokéves tartós kapcsolat mellett pl munkahelyen valaki viccelődik / flörtöl másokkal?

Nincs érintés, nincs csók, szex, stb, csak szóbeli kacérkodás. 1-1 dicséret, flört.


Illetve ezek következményeképp elgondolkozok néha, hogy milyen jó, hogy ennek-annak bejövök, milyen jól néz ki, fú de jó lenne ez vagy az...

De ugyanakkor elégedett vagyok a kapcsolatommal és szeretem is a párom, de mégis ilyenkor megbolondít a helyzet kicsit.

Persze józanul belegondolva tudom hogy ez egy marhaság és semmi értelme nem lenne belemenni de a pillanatnyi vágyakozás ettól még jól esik.


Mindkét nem véleményére kiváncsi vagyok és, hogy más is jár -e néha hasonló cipőben.


jún. 9. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Elkezdődött az agyalás....hűtlen leszel egy idő után sajnos, de ez nem baj, mert nő vagy, a genetikádban van, teljesen átlagos, hogy ilyeneken gondolkodol, de előbb utóbb teret nyer majd az ego és patkányba fogsz átmenni, mint a nők nagy százaléka.
jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Sokéves tartós kapcsolat mellett pl munkahelyen valaki viccelődik / flörtöl másokkal? Vicc az nem flort. Az sima ugy foleg ha nem szex tema.

A flort se megcsalas de tiszteletlenseg a paroddal szemben. A jelenleteben semmikepp se flortolj mas lanyokkal.


Nincs érintés, nincs csók, szex, stb, - ez igy korrekt.



csak szóbeli kacérkodás. 1-1 dicséret, flört.

A dicseret nem flort se kacerkodas. Ha meg annak veszik,tudd leallitani.



Ismerd a hataraid,tudd,h mitol vesztened el a fejed es olyan szitukba ne menj bele.

jún. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Odáig sose jut el a dolog , hogy kiderüljön ki minek veszi, tényleg csak nagyon kezdetleges bókok, flörtökről van szó.

Akiről tudom, hogy többet akarhat vele minimálisan se megyek bele semmibe, inkább csak azokkal akikről tudom, hogy hasonlóan vannak vele mint én.


Azért az is kellemetlen amikor valaki komolyan veszi és ilyen zaklatószerű lesz belőle :D

jún. 10. 08:53
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Itt a faluban kis túlzással mindenki flörtöl mindenkivel, aki bejön neki, mégse történik semmi ezen kívül, nem is lehetne úgy, mint egy városban, itt azonnal híre menne egy megcsalásnak.

Ezzel együtt is voltak párok, akik időlegesen szétmentek, legalábbis nyíltan szeretőt tartott mindkét fél, mégis együtt maradtak házastársakként a viszonyok befejeztével.

jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

"Illetve ezek következményeképp elgondolkozok néha, hogy milyen jó, hogy ennek-annak bejövök, milyen jól néz ki, fú de jó lenne ez vagy az...

De ugyanakkor elégedett vagyok a kapcsolatommal és szeretem is a párom, de mégis ilyenkor megbolondít a helyzet kicsit.

Persze józanul belegondolva tudom hogy ez egy marhaság és semmi értelme nem lenne belemenni de a pillanatnyi vágyakozás ettól még jól esik."


Ha neked elég lenne a párod flörtje, kacérkodása, bókja akkor nemhogy nem vennél részt másokkal a koketálásban hanem élből elutasítanád, nem hatna rád egyáltalán, vagy nagyon felidegesítene, hogy képesek rá miközben párod van.


A flört egyébként a megcsalás egy formája, vagy a testi/lelki hűtlenség előszobája, előjátéka.


Ha te másokra vágyakozol időnként, vagy a pezsgésre az már nem jó és vagy szakítani kéne, vagy a pároddal feldobni a kapcsolatot és ha nem sikerülne akkor szakítani.


Tényleg csakis a párod flörtölése kellene, hogy hasson rád.

jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Ez lehet nem népszerű vélemény, de én úgy hiszem az ember alapjáraton nem monogám. Ez egy betanult életmód, nem természetes. Ettől függetlenül pl én is 6 éve elek párkapcsolatban és nem csaltam meg a párom. Viszont nekem is hasonlóan jól esik ha valaki bókol, vagy tudom hogy xy-nak tetszem. Szerintem sokszor igenis nehéz hűségesnek maradni főként fiatalon, megannyi lehetőséggel az életúton. De ez mind döntés kérdése. Amíg hűséges maradsz addig az korrekt. Viszont szerintem létezik érzelmi megcsalás is, volt benne részem, ez talán rosszabb mint egy sima szex. Szóval odáig ne menjen el a dolog de egyébként szerintem elkerulhetetlen a flortoles és viccelodesek stb. Amíg nem jelent semmit addig ok.
jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem gáz, de nagyon. Szerinted is megcsalás hiszen e kategóriába írtad ki. Szakíts azt jól van.
jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kései Sirató ***** válasza:
40%
Mindenkinek jól esik a bók, aki azt írja, hogy nem, vagy hogy ez a megcsalással egyenlő, az hazudik.
jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért látom vannak sokan akik szerint teljesen elfogadott és okés a dolog. Pláne ha körbenézek a munkahelyeimen a férfiak 90% -a simán csinál elég durva dolgokat amiben persze partner a nők 50%-a.

Az arányok mások de mindkét fél belemegy kisebb nagyobb mértékben attól függően , hogy van -e kapcsolata éppen.

jún. 13. 18:07
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Igazából mindenki maga érzi a határait. Nekem volt már olyan flörtölős beszélgetés aminél már én is éreztem hogy oké ennek itt a vége mert ez túl sok. És engem is bántana egy hasonló ha a párom csinálná. De az apróbb viccelődésekkel semmi baj.
jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!