Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek egyedül vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan nővel beszélgetni, akit pár hónapos babával megcsalt a férje, kurvázott stb. Mielőtt jönnének a szemét válaszok, annyi kg vagyok mint szülés élőtt 3 hónap alatt, ha tehetném minden nap szexelnék, a baba mellett lehetne de a férjem inkább a rosszlányokon keres szexpartnert és hívogatja őket. Nagyon sokat hazudozik, anyagiakban, folyamatosan öngyilkos akar lenni a az anyja miatt, mert baszogatja és minden rajtam csattan. Nincs hova mennem, csak ha bölcsibe tenném a babám és tudnék dolgozni, de sajnos 3 hónapos még ezt nem tehetem

Vele. Elmondtam az anyjának hogy a fia kurvákat hívogat engem meg állandóan csak vissza utasít, erre az volt a válasz mit vagy úgy oda ő a férjének intézte a kurvát régebben ebbe nincs semmi. Úgy látszik nem egyezik az értékrendünk . A férjem akart minden áron gyereket , mielőtt azt is mondjátok hogy biztos én erőltettem. Mióta házasok vagyunk és gyereket várunk hullanak ki a csontvázak a szekrényből. Azt se tudom lassan kihez mentem hozzá. Tud valaki segíteni egy beszélgetéssel?



jún. 3. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Meg kellett volna előbb ismerned, csak azután dugni!

Ráadásul lennie kellene egy lakásodnak, ahova most mehetnél. Nem pedig mindenben függeni egy faszparaszttól!

jún. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel kibirni addig amíg nem lesz bölcsis a gyerek.
jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen meghallgatlak, írj nyugodtan!
jún. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!